62
مشاوره حقوقی آنلاین فوری

مشاوره حقوقی آنلاین فوری

مشاوره حقوقی آنلاین فوری در روند رفع و تسریع مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی، تاثیر بسزایی دارد. مشاوران حقوقی قادر به حل برخی از مسائل و مشکلات قضایی هستند، که شما از رفع و حل شدن آن، ناامید هستید. و شما از عملکرد و راه حل های وکلای حقوقی حیرت زده خواهید شد.

دلیل این امر این است که شما دانش  و تخصص کافی در زمینه قوانین و مسائل حقوقی ندارید. و با توجه به نگارش سخت قوانین حقوقی شما قادر به درک درست آن ها نیستید.

مشاوران حقوقی در مشاوره حقوقی آنلاین فوری با استفاده از دانش و تخصص خود در حوزه قضایی، مسائل و مشکلات را بررسی می کنند.

بهترین راه حل را برای شما ارائه می دهند. و با انجام کارهای حقوقی تان، شما را زودتر به هدفتان می رسانند. اقدام خودسرانه برای کارهای حقوقی عواقب جبران ناپذیری در پی خواهد داشت. بنابراین استفاده از  وکیل تلفنی رایگان 24 ساعته ، از بروز مشکلات جبران ناپذیر جلوگیری خواهد کرد.

برای مثال در مسائل حقوقی اصطلاحی به نام اعتبار امر مختومه وجود دارد به این معنا که برای فرد امکان طرح دوباره دعوا وجود ندارد و اگر بدون آگاهی از قوانین طرح دعوا صورت گیرد

ممکن است چنین محرومیت همیشگی برای فرد به وجود بیاید.

مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری علاوه بر مزایای مخصوص به خود که در ادامه توضیح خواهیم داد. مانع از طرح چنین مسائلی می‌شود و در نتیجه شما به حقوق از دست رفته خود خواهید رسید.

حقوقی انلاین فوری 2 - مشاوره حقوقی آنلاین فوری

مشاوره دعاوی خانواده

 • مشاوره خانواده تلفنی
 • نحوه محاسبه نفقه زن
 • حق طلاق زن
 • طلاق با عسرو حرج
 • حق طلاق زن
 • طلاق از طرف زن
 • طلاق از طرف مرد
 • مشاوره طلاق

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین

همه ما می دانیم که بار استرس و فشار برای افرادی که با مسائل و مشکلات قضایی روبرو می شوند بسیار زیاد و طبیعی است.

از این رو قادر به تصمیم گیری درست نیستند. و طبیعی است که افراد فقط وقت و انرژی خود را هدر داده و به نتیجه دلخواه خود دست نمی یابند.

از طرفی صرف زمان و هزینه های زیاد برای رفت و آمد و ترافیک،  بار استرس و نگرانی را بر روی افراد دوچندان می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین فوری از طریق سایت پیام مشاور به شما این امکان را می دهد که از منزل خود یا هرمکانی که حضور دارید، با مشاوران حقوقی ارتباط برقرارکنید و  مسائل و مشکلات قضایی خود را با آن ها مطرح کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی از طریق تلفن ثابت

علاوه بر مشاوره حقوقی از طریق سایت پیام مشاور، شما می توانید از طریق تماس تلفنی با بهترین مشاوران حقوقی پیام مشاور ارتباط برقرار کنید.

مشاوران برجسته پیام مشاور قادرند شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان باشند. در صورت رخ دادن مسائل و مشکلات قضائی، شما با انتخاب مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره از طریق تلفن و چت آنلاین با کاربر پیام مشاور.

شما می توانید به خود نوید پیروزی در دادگاه را بدهید. زیرا بهترین مشاوران پیام مشاور قادرند تا پرونده شما را به دقت بررسی کنند و برای دفاع از شما در دادگاه حضور پیدا خواهند کرد.

برای ارتباط با مرکز مشاوره حقوقی تلفنی «پیام مشاور» می توانید همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب با تلفن ثابت به شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۵ بدون کد و صفر تماس حاصل نموده و مشکل خود را پیگیری و از راه حل های قانونی مطلع شوید.

مشاوره حقوقی با وکیل از طریق موبایل | مشاوره حقوقی آنلاین فوری

در صورت نداشتن تلفن ثابت برای پرداخت هزینه مشاوره با موبایل لطفا با شماره ۰۹۹۸۱۱۶۵۸۵۸ تماس گرفته تا شما را راهنمایی کنند.

حقوقی تلفنی - مشاوره حقوقی آنلاین فوریمشاوره حقوقی ، مشاوره حقوقی آنلاین ، مشاوره حقوقی تلفنی 909 ، مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ، مشاوره حقوقی آنلاین رایگان ، مشاوره حقوقی آنلاین فوری رایگان ، مشاوره حقوقی آنلاین وات ساپ ، مشاوره حقوقی آنلاین رایگان 24 ساعته ، مشاوره حقوقی رایگان شبانه روزی ، مشاوره حقوقی تلفنی رایگان شبانه روزی ، مشاوره حقوقی 909 ، مشاوره حقوقی ، مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه ، مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه ،

62 دیدگاه

62 دیدگاه در “مشاوره حقوقی آنلاین فوری
 1. من ملکی را که شهرداری در سال ۹۴ به شوهرم واگذار شده بود توقیف کردم که روز مزایده سازمان تامین احتماعی یه برگه از ثبت اورد مبنی براینکه این منطقه که زمین ایشون داخلش بخاطر طلب سازمان از شهرداری درسال ۹۷ توقیف شده و درحال انتقال سند است…واینکه ارزش این منطقه که زمین ما یک گوشش است حدودا دویاسه برابر مقدار طلب سازمان از شهرداری است…حالا بدلیل زمانبر بودن حل مشکل بین شهرداری وسازمان میخام این قسمت خودم رو توقیف مازاد بزنم یا مزایده چکنم.از کمکتون ممنونم

  1. سلام دوست عزیز
   بهتر است نسبت به توقیف مازاد اقدام نمایید.

 2. سلام، من از شخصی بابت طلبم ب مبلغ پنجاه ملیون تومن شکایت کردم و جلسه دادگاه توی دی ماه تعیین شده، الان اون طرف ۳۵ ملیون تومن از پولم رو پس داده، برای اینکه شکایتم به مشکل نخوره و تاخیری توش نیوفته آیا لازمه که مبلغ شکایتم رو کاهش بدم یا اینکه میتونم توی جلسه دادگاه شفاها اعلام کنم که بخشی از پول رو گرفتم؟ اگر لازمه که کاهش بدم باید چه کاری انجام بدم و چطوری، ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام، در جلسه اول دادگاه به قاضی اعلام کنید که با توجه به اینکه بخشی از طلب را دریافت کرده ام، درخواست کاهش خواسته را دارم.

 3. با سلام
  بسیاری از داوطلبان هشتمین آزمون استخدامی 1399 وزارت آموزش پرورش به دلیل عدم قبولی در مرحله مصاحبه چندین ماه مقابل وزارت آموزش پرورش تجمع نمودند و خواهان جذب واستخدام در آموزش پرورش شدند آموزش پرورش عنوان نموده امکان جذب وجود ندارد باید در آزمون استخدامی جدید (نهمین آزمون استخدامی سال 1400) شرکت نمایید داوطلبان اعلام نمودند به دلیل محدودیت سنی نمی توانیم در آزمون استخدامی سال 1400 شرکت نماییم وزارت آموزش پرورش پیشنهاد افزایش یک سال از سقف سنی را به سازمان اداری استخدامی ارائه نموده 35 به 36 برای لیسانس از طرف سازمان اداری استخدامی موافقت شده با افزایش سن فقط در نهمین آزمون استخدامی سال 1400
  موضوع اصلی این است به دلیل فاصله زمان ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی 1399 تا نهمین آزمون استخدامی سال 1400 بیش از یک سال است (یک سال و پنج ماه و هفت روز ) که نزدیک به یک دوم داوطلبان شرط سنی یک سال افزایش سن را از دست داده اند و نیاز به دوسال افزایش سن35 به 37 سال برای مدرک تحصیلی لیسانس در نهمین آزمون استخدامی می باشد وزارت آموزش پرورش با دوسال افزایش سن موافقت نمی کند
  آیا می توان طبق ماده 42 قانون مدیریت خدمات کشوری بند الف که داشتن حداقل 20 سال تمام و حداکثر 40 سال برای استخدام رسمی و برای متخصص مدرک تحصیلی دکتری 45 سال است از وزارت آموزش پرورش در دیوان عدالت اداری برای دوسال افزایش سن 35 به 37 سال برای لیسانس شکایت نمود که با دوسال افزایش سن 35 به 37 سال در آزمون استخدامی توسط دیوان عدالت اداری موافقت شود (اموزش پرورش با دوسال افزایش سن 35 به 37 سال موافقت نمی کند پیگیری نمودم)
  لطف نمایید پاسخ دهید بله یا خیر با دلیل

  1. سلام حامد
   با توجه به اینکه آزمون های استخدامی صرفا بخش اجرایی دستورالعمل قانون هستند برای هر گونه تغییر به خصوص در موضوع خواسته شما صرفا باید خواسته شما از طریق دیوان عدالت اداری در جهت جلوگیری از تضییع حقوق این داوطلبین صورت گیرد. پس صرفا پیگیری شما در جهت درخواست و تغییر صرفا اعلام در این خصوص و پیگیری و تصویب ان دیوان عدالت اداری می باشد.

 4. سلام خدمت شما مشاورگرامی
  من ۱۰ سالی هست که ازدواج کردم باآقایی ازدواج دومش هست که درکناراین ازدواج ۲فرزندش رو هم قبول کردم وبزرگ کردم خودم هم یه پسر۸ساله دارم بااینکه من هیچ منتی سراین موضوع ندارم ولی شوهرم ازروز اول بامن بدرفتاری کرده تامیتونسته کتکم زده وبه خودم وخانوادم فوش داده سرهرمسئله ای بهم توهین میکنه فقط همین که میگه من یه تارموی بچه هامو باصدتا زن عوض نمیکنم‌به خدادیگه خسته شدم تاالانم هم که موندم فقط به خاطر پسرم بوده وگرنه نه ازخودش نه ازبچه هاش نه ازخونوادش خیری ندیدم ومیخوام که راهنماییم‌کنید که طلاق بگیریم ممنون میشم‌

  1. با سلام
   با توجه به عدم حسن معاشرت همسر و نداشتن سازش که شما دچار عسروحرج شده اید به گونه ای که امکان ادامه زندگی برایتان سخت و حتی ناممکن شده است با استناد به همین موارد دادخواست صدور عدم امکان سازش را در ارجاع به مشاورین خانواده از طریق دادگاه ثبت نمایید.

 5. سلام خسته نباشید چند روز پیش تصادف کردم ینی در واقع من پیاده بودم و یه ماشین خورد بهم ساق پای راستم ترک برداشت ولی من همون روز رضایت دادم فرداش فهمیدم که مچ پای راستم در رفته و الان چند روزه سردرد شدید دارم و بعضی موقع ها صداهارو نمیشنوم و همش میخابم ایا من میتونم دوباره شکایت کنم ؟؟ یا دیه بهم تعلق نمیگیره ؟؟

  1. سلام
   شما میتوانید به پزشک قانونی مراجعه کنید اگر پزشک تایید کند صدمات وارده به شما مربوط به روز تصادف است مجددا طرح شکایت کنید با این ادعا که در روز حادثه متوجه میزان آسیب نشده اید.

 6. سلام یک سوال داشتم تمامی حساب های یکی دوستانم مسدود کردن پیگیری که کردیم متوجه شدیم یک نفر به دلیل دشمنی قبلی که با ایشون داشتن به اسم ایشون یک نفر رو بیمه کرده و الان ۲۰میلیون جریمه شده الان باید چکار کنه ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام
   به شرکت بیمه مراجعه کنید و مدارک رو بررسی کنید، حتما جعل امضا یا موارد دیگری وجود داشته که پس از اطمینان ، از فردی که دشمنی داشته شکایت کنید.

 7. سلام خسته نباشید من با یک کابینت ساز قرارداد داشتم ک برا خونم کابینت بزنه پولشو کامل گرفت و نصفه کارو انجام داد و از برج پنج تا الان مجبور شدم اجاره نشن بشم و ۵ماه اجاره بیخودی دادم باز ۱۵ماه قبل شورا حل اختلاف رفتیم وو قرار شد تا ۲۵ درست کنه و تحویل بده ک امروز۳۰شده و تازه اومد درست کنه ک راهش ندادم بیاد تو خونه حالا میتونم این ۵ماه اجاره ک دادم از کابینت ساز بگیرم

  1. سلام
   اگر در شورا سازش کردید و اعلام رضایت و توافق جدیدی کردید دیگر حق مطالبه ندارید در غیر اینصورت میتوانید با اثبات ضرر و زیان ناشی از تقصیر کابینت ساز خسارات خود را از دادگاه مطالبه نمایید

 8. سلام. در زمینه مسایل حقوقی بین المللی میتوانید راهنمایی بفرمایید؟
  پرونده ای دارم در زمینه مهاجرت که وکیل خارج از کشور هست و میخواستم ببینم امکان شکایت از ایشون هست؟

  1. سلام در زمینه مهاجرت مشاوره نداریم.

 9. سلام وعرض ادب🌹

  یکی از دوستان سال۹۱ در آزمون ذوب آهن قبول شدن ولی بعد تو مراحل گزینش بخاطر پزشکی(چشم ضعیف) ردشون کردند.
  حالا جدیدا شنیده که یک نفر رفته وکیل گرفته و دیوان عدالت شکایت کرده و موفق شده و الان وارد ذوب آهن شده!
  ایشون میتونند این کار رو انجام بدهند؟؟؟
  همچین چیزی هست؟؟؟

  درضمن از سال ۹۸ تا الان هم معلم قراردادی آموزش وپرورش هست.و بیمه براش رد شده
  ممنون🌹🙏

  1. سلام باید پرونده ایشون بررسی بشه حتما مواردی بوده که توانسته رای در دیوان بگیرد.

 10. سلام، وقت بخیر

  اگر در سال 91 در طب صنعتی یه کارخانه با بهانه های مختلف ردمون کرده باشن، الان میتونیم شکایت کنیم و فایده دارد برای به جریان افتادن پرونده و رفتن سر کار؟ و به دادگاه باید شکایت کنیم یا دیوان عدالت؟ البته هیچ مدرکی ندارم از اون زمان،، فقط میدونم پروندم هست در اون کارخانه
  باتشکر

  1. با سلام چون موعد زمانی طولانی گذشته اداره کار طرح دعوای شما را رد خواهد نمود. مگر از حقوق مالی شما پرداخت و تسویه نشده باشد که می توانید دادخواست مطالبه وجوه طلب خود را با ارائه مستندات مطرح نمایید.

 11. سلام من ی سفته از ی نفر داشتم بردم بانک بزنه ب حساب سفته رو.بهش بدم همونجا جلو کارمندبانک پاره کرد و پولم نریخت من میتونم اقدام کنم دیگه مدرکی ندارم

  1. سلام
   از بانک درخواست فیلم دوربینها را کنید و باید مدارک دیگری از قبیل پیام یا شاهدی داشته باشید که طلبی از این فرد دارید.

 12. سلام ما در سال ۹۱ قراردادی ساختمانی با پیمانکاری که صفر تا صد کارها را انجام بده ولی ایشان درسال ۹۲ کار را رها کردن با داشتن پول که کپی اسنادش موجوده طی این سالها هربار که گفتم بیا شروع کن مدام بنده را سرکار میگذاشتن تا اینکه در سال ۹۹ با هزار ترفند گفتم بیا تکلیف روشن کنیم پیمانکار صورت وضعت های جدیدی برام آوردن که تاریخ روز بود بعد که دیدن من همه مدارک را دارم یک دفعه اظهار نامه ای بر این که به تعهد شون انجام دادن و کارفرما تکلیف ادامه یا فسخ کار را روشن بکنند منم جواب اظهار نامه را دادم و مدارک را ضمیمه اش کردم که من خیلی وقت اصرار به تسویه دارم حالا میخوام شکایت کنم دادخواست چی باید بدم ؟

  1. با سلام. با توجه به عدم پایبندی به قرارداد دادخواست الزام به تسلیم پروژه و تحویل تمام الزامات تعیین شده طبق قرارداد

 13. سلام در یک شرکت مشغول به کار شدم به مدت ۶ماه ولی بخاطر بیمه ۱ماه ریخت و ۵ ماه نریخت و حقوقش دیر بود اومدم بیرون و دوماه حقوقم مونده دست کارفرما و شکایت کردم ولی اداره کار هر مدرکی میبریم میگه کافی نیست حتی بازرس میخواد بره هفته دیگ ولی کارگرها چون از کارفرما میترسن میدونم که هیچی نمیگن بنظرتون باید چیکارکنیم؟
  وکیل بگیریم میتونیم کاری کنیم پرینت حساب و سابقه بیمه بردیم ولی میگن مدرکت کمه و حتی شرکت دوربین داره اثرانگشت داره برگه امار داره بازم میگن بازرس بره ولی میدونم بره کارگرها برای اینکه اخراج نشن هیچی نمیگن وحتی قرار داد داریم شما بگین باید چیکارکنیم؟

  1. با سلام پیگیری اداره کار در این خصوص محدود و منوط به مدارک کامل ولی برای این خواسته شما در صورتی که در خواست شما رد شد ازطریق دیوان عدالت اداری بر علیه اداره کار به دلیل رد خواسته شما اقامه دعوا نمود.

 14. سلام من ملکی را وکالتی خریدم و حالا متوجه شدم که سند ملک در بانک کاسپین توقیف میباشد وبخاطر وامی که صاحب سند اولی گرفته و متواری است آیا میتوانم سند المثنی بگیرم

  1. ‌با سلام به دلیل توقیف سند درخواست شما پی استعلام در واحد ثبت رد خواهد شد با طرح دعوا بر علیه فرد متواری می توانید محق بودن خود و در پی آن اقدام مقتضی نمایید

 15. سلام قراردادی با پیمانکار بستم بعد از اتمام کار ادعای درصد بیشتر کرده درصورتی که قبلا تسویه کردیم با درصد مشخص ، ولی تو قرارداد ذکر نکردیم ، بابت تسویه حساب هم مدارک درستی به من ارائه نداده ایا میتونم بابت ارائه ندادن مدارک بابت کارایی که انجام داده و چیزهایی خرید برای ساختمان ازش شکایت کنم ؟

  1. با سلام شما می توانید بنا بر تنظیم قرارداد و مفاد توافق و تعهد پیمانکار اقلام و فاکتورها ارائه یا به دلیل عدم ایفای تعهد قراردای بر علیه ایشان دادخواست الزام به تسلیم اسناد و لیست صورت خرید رو مطرح نمایید و درضمن صرف وجود قرارداد صریح بین شما و پیمانکار اگر بند نسبت به افزایش هزینه تنظیم نشده باشد شما هیچ تکلیفی بر پرداخت مازاد از قرارداد را ندارید

 16. سلام باتهیه استشهادمحلی درخواست رفع آلودگی صوتی هواکش مغازه جگرکی را بردیم شهرداری گفت به مامربوط نیست بردیم شورای حل اختلاف گفت به مامربوط نیست چون تخلف صنفی هست برو پلیس اماکن بردیم اونجا گفت به مامربوط نیست برواتحادیه رفتیم گفت جواز کسب نداره به مامربوط نیست.ماچه کارکنیم حالا کجا مونده که نرفته باشیم؟؟؟

  1. با سلام به دلیل عدم پذیرش متولیان امور صنفی ناگزیر به طرح دعوا از طریق محاکم به دلیل آلودگی زیست محیطی هستید البته اگر به حدی تهدید علیه بهداشت عمومی گردد در تخصص دادگاه های ویژه هست که محاکم ارجاع می دهند

 17. سلام همسرم شغلش آزاد هست امکان توقیف حقوقش هست؟

  1. سلام اگر ایشان حقوق مستمر دریافت می کنند ولو اینکه شغل آزاد داشته باشند بله می توانید با اعلام منشاء دریافت حقوق درخواست توقیف نمایید

 18. سلام بنده حدودا 5ماهه که خونمو به یه خانم اجاره دادم دیروز از طریق همسایه ها متوجه شدم این خانم خونه رو هم روزانه اجاره می‌داده هم به عنوان خانه فحشا استفاده می‌کرده.دیروز مامورها با شکستن درب ورودی وارد خونه شدن و یک خانم دیگرو به همراه سه آقا دستگیر کردن و الان هم مستاجر بنده فراریه و قانون دنبالشه. من فورا صورت جلسه و شکایت کردم.با توجه به اینکه مستاجر بنده فراریه و 6ماه از قراردادش هم مونده و یسری وسایل بدردنخور و ضایعات به جا مونده.این خانم خودش شخصا رفته بنگاه و پشت قولنامش نوشته که قرار داد فسخه از نظر ایشون و وسایل داخل منزل ضایعاته و هیچ ارزشی ندارند و هیچ شکایتی از بنده هم ندارد امضا و اثر انگشت زده و فرستاده برای بنده.خواستم بپرسم از نظر قانونی بنده تو دردسر نمی‌افتم که بگن شما خودت با این خانم همکاری کردی؟چون دادگستری که رفتم گفتن خونرو تخلیه نکن چون هنوز ۶ماه از قراردادش مونده و تا آخر قراردادش شاید برگشت بخاطر پول پیشش و ما بتونیم دستگیرش کنیم.ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. با سلام به دلیل اجاره این خانم و تبدیل منزل شما به خانه فحشاء باید با مامورین همکاری نموده و به دلیل عدم انقضای مهلت اجاره تا اتمام آن دخل و تصرفی در ملک ننمایید تا مقام قضایی این اجازه را به شما اعلام و ابلاغ نمایند البته با تامین دلیل و صورتجلسه تنظیمی زمان تخلیه

 19. سلام
  بنده قراردادی در مورد اجرای سقف ساختمان مسکونی خود با پیمانکار بسته ام و چک دادم با توجه به اینکه مهندس ناظر کار تایید نکرده ایشان طلب حق و حقوق و به اجرا گذاشتن چک‌ها نموده و حکم جلب گرفته

  1. اگر پیمانکار در قرارداد تعهد به گرفتن تایید مهندس ناظر را داده باید به تعهدش عمل کنه و شما در دفاع باید به مشروط بودن وصول وجه چک و درخواست الزام ایشان به ایفای تعهد را نمایید

 20. سلام .برق کار اوردم اشتباهی زده برق ساختمان دوفاز شده وسایل برقی مردم سوزنده مقصر کیه کل ساختمان میگن تو برق کار آوردی باید توخسارت بدی برق کار گردن نمیگره

  1. سلام شما باید درخواست تامین دلیل بدید که کارشناس دادگستری بعد از بازدید اگر تایید کنه تقصیر از برق کار بوده ایشون باید خسارت بدن

 21. دوسال پیش برای ثبت نام ماشین درسایپامدارکمو به همکارم دادم تا نام نویسی کنه بنامم هربار که ازش می‌پرسیدم می‌گفت به نامت درنیامده الان بعد دوسال که با میخواستم مجددثبت نام کنم متوجه شدم که به نامم درآمده و همکارم به جای من رفته ماشینو تحویل گرفته وصلح نامه امضا کرده ودرمحضربه جای من اثرانگشت زده وفروخته الان من چکارمیتونم بکنم ازش شکایت کنم میتونم ماشینوپس بگیرم

  1. سلام بله شما میتوانید بعنوان کلاهبرداری و فروش مال غیر شکایت و خودرو را مسترد نمایید

 22. سلام کامیون کشنده اویکودارم داخل برگ سند کمپانی ظرفیت ۹۶تن ثبت شده موقع شماره گذاری کارت وشناسنامه مالکیت ظرفیت ۴۰تن درج شده ازنظر حقوقی میتوانم تقاضای ظرفیت ۹۶تن ازشماره گذاری بکنم۰باتشکر

  1. با سلام طبق اصول شماره گذاری طبق تعریف شرکت سازنده تعریف شده مگر در تحویل و حواله خودرو تخلف از وصف رو طبق قرارداد عنوان ودرخواست تحویل کامیون ۹۶ تن رو تقاضا نمایید

 23. اگر باهمسرم بخوایم یه خانه بخریم و فقط همسرم از بانک وام مسکن برداره آیا میتونیم سند خانه رو سه دونگ سه دونگ بزنیم؟

  1. با سلام .در خصوص دریافت وام توسط همسر به دلیل اینکه ملک در رهن بانک می باشد واین انتقال سند برای سه دونگ اعلام شده هرکدام تا زمانی مشکلی از جهت اعتبارات بانکی نداشته باشد قابل انتقال خواهد بود .

 24. سلام من خط رایتلی دارم به نام خودم ولی دست نامزدم احساس خیانت میکنم میشه تمام ریز پیامهاشو بگیرم

  1. با سلام چون خط سیم کارت به نام شماست پس مالک آن بوده ودر صورت درخواست و پذیرش اپراتور قابل اعمال می باشد.

   1. سلام یه سوال داشتم پدرم سه سال پیش فوت شده الان درمنزل پدری با مادرم زندگی میکنم بعدازفوت پدرم برادر بزرگترم بالای خانه پدریمان رو ساخت الان طبقه بالا سکونت دارد من پسر آخر خانواده هستم بنا به مشکلاتی از برادرم و خواهرانم و مادرم تقاضای سهم الارث خود را کردم ولی جدی نمی‌گیرند انحصاروراثت و حصروراثت انجام دادیم لطفاً منو راهنمایی کنید باید به کجا مراجعه کنم با تشکر فراوان.

    1. با سلام طبق انحصار وراثت شما حق تنظیم دادخواست جهت الزام تقسیم ترکه بر علیه بقیه وارث نسبت به سهم خود هستید

 25. سلام ،یه پرونده داشتم درمورد الزام به سند علیه زمین شهری واجرت المثل ،زمین به نام من وشریکم بود که چند سال قبل سهمشو خریدم،قولنامه کردم،داخل داد خواستم اسمشو نیوردم،دادگاه بدوی و تجدید نظر حکم به نفع من دادن ولی بخاطر تضرر شریک و مقدار سهمش مشخص نبود دادخواست رد شد و گفتن باید دوباره دادخواست جدید بدی،حالا میخواستم بدونم تو دادخواست جدید اون حکم قبلی میتونه تاثیر داشته باشه یا نه

  1. با سلام دادخواست اولیه رد شده و باید شما مجدد دادخواست رو مطرح نمایید البته به این روند تعلیق رسیدگی که صرفاً اسم فرد تعیین نشده اشاره نمایید.

 26. با سلام ملکی در منطقه ۱۱ ساخته ایم تعداد ۴ پارکینگ تامین کردیم که سه تاش زسر سقف و یکی در حیاط بزای طبقه اول و دوم شهرداری به ما دوتا پارکینگ مزاحم داده اکنون مشکلی که پیش اومده طبقه اول و دوم میگویند شما حق ندارید ماشینمان را بیاریم داخل خانه، در صورتی که ما زمان فروختن به شرطی فروختیم که ۴ پارکینک بتوانند استفاده کنند شاهد هم داریم، چگونه میتوانیم از راه قانونی حق ۲ تا پارکینگ خود را بگیریم ، با سپاس فراوان

  1. سلام هر شرطی که در قرارداد فروش کتبا نوشته شده باشد برای طرفین الزام آور است و باید اجرا شود اگر نوشتید پارگینگ مشترک است پس مشترک است اما اگر در مدارک مالکیت خریدار ، پارگینگ اختصاصی باشد فقط برای همان مالک است
   و اگر در قرارداد از پارکینگ حرفی نزده باشید حق پارکینگ ندارند.

  2. با سلام خسته نباشید ببخشید من پدرم ۲ زن داشته و از طرف نا مادری بنده چند پسر و دختر و از طرف مادر ما هم چند پسر و دختر هست در یکی از برادران ناتنی (مادری) فوت کردن همینطور پسر و همسرشون هم فوت کردن و ارسشون طبق قانون به بردارنشون میرسه ما از یک پدر بودیم و فقط مادر هامون یکی نبودن ایا به ما هم ارثی تعلق میگیره یا فقط به اون طرف که از یک مادر و یک پدر بودن تعلق میگیرد؟؟ اگر تعلق نمیگرد ایا طبق قانون هیچ راهی وجود ندارد؟؟ با تشکر

   1. با سلام با توجه به پرسش خاص شما که کلی بوده از مادر ناتنی اگر فوت کرده باشند به شما که فرزندان همسر دیگر هستید ارثی نمی رسد . اگر پدر فوت کرده و اموالی از پدر بجا مانده بین فرزندان چه مادرناتنی و چه مادر شما که مجموعا فرزندان از یکه پدر باشید از اموال پدر ارث می برید. در مورد فرض سوم اگر مال به فرزندان این مادر ناتنی تعلق داشته که وجه اشتراکی با شما ندارند فقط فرزندان مادر ناتنی و طبقه خودارث می رسد .

 27. با سلام
  دختری با زور و تهدید به خودمشی و … برادرم را مجبور به ازدواج کرد. دو روزه عقد کردند مهریه دختر عندالاستطاعه هست. میخوایم برای طلاق اقدام کنیم چه مدت پرونده طول میکشه؟ و اینکه لازمه مدتی از عقد بگذره یا الان هم میتونیم؟

  1. سلام. با توجه به تهدید به خودکشی دلیلی برای ازدواج برادر شما نبوده ولی چون بعد 2 روز پیگیر طلاق ایشان هستید می توانید با اعلام به این موارد قصد خودکشی و عسروحرج یا کراه طلاق مطرح شود و نسبت به مهریه ایشان استطاعت را باید ثابت نمایند.

 28. سلام روز بخير
  سوالم اينه ايا سازمانها وموسسات ويا شركتهاي دولتي مثل سازمان تعاون روستايي كشور ميتوانند از منابع داخلي خود مثلا اپارتمان برای پرسنل خود در مسهد خریداری نمایند؟ ایا ممنوعیت قانونی وجود دارد یا خیر؟ متشکرم

  1. سلام . سازمان و ارگان دولتی ردیف بودجه تعریف شده در خصوص واگذتری یا خرید املاک برای کارمندان خود را باید در ردیف بودجه داشته باشد و مجوز جهت تخصیص به این موضوع قانونا تعریف سازمانی داشته باشد و گرنه مسئولیت آن حتی میتواند کیفری باشد.

 29. با سلام بزای اروم کردن همسرم اواحد سویت ۷۰ متری به نامش زدم که از منفعتشدر زندگی مشترک استفاده کنیم علاوه بر اینک ه اروم نشد دعوای جدید شروع کرد تمام مدارک ازخرید زمین وپروانه وصورت مجلس تفکیکی به نامم مباشد ۲۰ سالپیش رفتم دفر خونه بدون مبایعه نامه بهش انتقال دادم ازمنافعش استفاده نکردم میتونم سندش ابطال کنم داد خواست طلاق دادم بتونم مهر اجرتامثلشو پرداخت کنم

  1. با سلام. با توجه به انتقال و ایرادات وارد بر آن میتوانید درخواست ابطال سند را با دلایل اعلام شده مطرح نمایید و جهت ابطال بررسی ودرصورت پذیرش سند باطل میگردد که البته استثنا می باشد واصولا نمی پذیرند ولی شما با استناد به دعوای مطروحه بر این موضوع می توانید در مقابل ادعای مهریه خانم به تهاتر انتقال ملک یا استرداد ملک در مقابل دریافت مهریه استناد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.