8

وکیل آنلاین تلفن ثابت | چت آنلاین با وکیل خانواده

 امروزه تمامی کارها از طریق اینترنت انجام می شود و در آینده نزدیک کلیه خدمات حقوقی بصورت آنلاین و تلفنی خواهد شد. از پرسش و پاسخ کوچک حقوقی تا خوانش پرونده و همچنین عقد قرارداد با وکیل آنلاین تلفن ثابت و همچون چت آنلاین با وکیل خانواده از طریق فضای آنلاین اتفاق می افتد.

موضوعات حقوقی جدید همچون تجارت الکترونیک، مسائل حقوقی امضاهای الکترونیکی و حتی جرایم سایبری، دادگاه های آنلاین و دیگر موضوعات روز این مفهوم را می رساند. که خدمات حقوقی هم همچون دیگر رشته ها، از طریق اینترنت انجام می شوند.

شاید دیدگاه منفی نسبت به تغییر سبک کسب و کارها از سنتی به آنلاین باشد. ولی کسی نمی تواند مانع قدرت عظیم پیشرفت ثانیه ای تکنولوژی و گرایش مردم به استفاده از آن شود. و این یعنی در آینده نه چندان دور شاهد تحولات عظیمی در خصوص تمامی مشاغل از جمله خدمات حقوقی آنلاین و تلفنی خواهیم بود.

اینترنت و فضای مجازی بسیاری از کارها را برای افراد آسان تر از قبل کرده است. بدین دلیل است که مردم روز به روز گرایش بیشتری به استفاده از خدمات اینترنتی پیدا می کنند.

در واقع این فضای اینترنتی کلیه کسب و کار ها را از شکل سنتی به اینترنتی و مدرن تغییر داده است. مخصوصا امروزه که بر تعداد کاربران فضای مجازی روز به روز افزوده می شود، باعث می شود تا تمامی شرکت ها و کسب و کارها به سمت ارائه خدمات اینترنتی گرایش پیدا می کنند.

امروزه استقبال بیشتر مردم از این فضا به دلیل مزیت هایی که دارد، باعث رشد خدمات در زمینه های متفاوت از جمله  وکیل تلفنی رایگان ۲۴ ساعته از طریق روش های گوناگونی مثل چت آنلاین با وکیل خانواده  می باشد.

وکیل آنلاین تلفن ثابت | مرکز مشاوره حقوقی پیام مشاور

  که در این مقاله می خواهیم در خصوص وکیل آنلاین تلفن ثابت که از یکی از خدمات مرکز مشاوره پیام مشاور می باشد، اطلاعاتی را به شما خوانندگان عزیز دهیم.

با استفاده از دسترسی به خدمات مشاوره حقوقی آنلاین در هر نقطه ای از کشور که باشید. می توانید در خصوص مسائل حقوقی خود مشاوره بگیرید.

به عبارتی دیگر نیاز نیست تنها برای پرسش یک سوال حقوقی زمان گذاشته و به محل دفتر وکالت بروید.

که در این میان ترافیک، شلوغی مسیر، هزینه های رفت و آمد را بپردازید. در واقع با استفاده از وکیل آنلاین تلفن ثابت بسیاری از هزینه های جانبی دیگر کاهش پیدا می کند.

وکیل آنلاین تلفن ثابت چیست؟

در وهله اول باید بدانیم وکیل آنلاین چیست؟

وکیل آنلاین وکیلی است که از طریق امکانات مختلف از طریق بستر اینترنت شما را همراهی می کند. به عبارتی وکیلی که از طریق اینترنت و وبسایت ها پاسخگوی شما خواهد بود. این امر دقیقا مثل حالتی است که شما به دفتر حقوقی مراجعه کرده و با وکیل مشورت می کنید.

اما در اینجا شما در خانه و یا حتی در سفر و یا خارج از کشور می توانید از طریق امکاناتی که تکنولوژی فراهم کرده، با وکیلتان ارتباط داشته باشید.

مفهوم دیگری به نام وکیل آنلاین تلفن ثابت است. که این مهم یکی از روش های ارتباطی با وکیل آنلاین می باشد.

 

به بیان ساده تر شما با وکیلتان از طریق چت، مسئله حقوقی تان را در میان می گذارید و پاسخگویی وکیل هم از طریق چت می باشد. همانطور که ملاحظه می کنید به لطف تکنولوژی تمامی کارها به آسانی قابل پیگیری است. ما هم در مرکز مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته پیام مشاور این امکان را برای راحتی بیشتر عزیزان فراهم کردیم.

در مرکز مشاوره حقوقی آنلاین پیام مشاور خدماتی تحت عنوان چت آنلاین وکیل خانواده را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. این مشاوره از طریق نرم افزارها به صورت چت  یا چت وات ساپ خواهد بود، که نکته مهم ۲۴ ساعته بودن آن است.

از آنجایی که اولویت اصلی مرکز مشاوره پیام مشاور ارائه خدمات با بالاترین کیفیت است، تمامی وکلاء مرکز از بهترین و مجرب ترین افراد در حوزه حقوق می باشد.

اصولا در این نوع مشاوره ها پرونده به صورت آنلاین فرستاده می شود. و توسط وکیل مطالعه می شود.

مزایای استفاده چت آنلاین با وکیل 

۲۴ ساعته بودن خدمات آنلاین چت:

این خدمات در مرکز پیام مشاور به صورت ۲۴ ساعته است. چرا که هدف اصلی مرکز حمایت از عزیزانی است که از خدمات مجموعه ما برای احقاق حق خود استفاده می کنند.

دسترسی آسان و در سریع ترین زمان ممکن: 

ممکن است روز پر مشغله ای داشته باشید و در آن روز نتوانید وکیلی را برای مشاوره پیدا کنید. یا اینکه می خواهید از مشاوره یک وکیل حرفه ای که در شهر یا کشور تان نیست استفاده کنید.

اینجا است که تنها از طریق چت آنلاین با وکیل خانواده می توانید نیاز خود به مشاوره فوری حقوقی را برطرف کنید.

در سریع ترین زمان ممکن مرکز پیام مشاور خبره ترین وکیل در زمینه مورد درخواست شما را به شما معرفی می کند. 

عدم نیاز به حضور در دفتر وکالت :

در شهرهای بزرگی چون تهران که مشکل رفت و آمد، ترافیک، آلودگی هوا و یا حتی عدم حضور تان در شهر و یا اینکه در حال سفر می باشید. می توانید بدون نیاز به حضور فیزیکی تان در دفتر وکالت سوالات حقوقی را مطرح کنید.

چرایی استفاده از چت آنلاین با وکیل خانواده

با خدماتی که تکنولوژی به ما ارائه می دهد، می توانیم مشکلات خود و حتی کارهای روز مره مان را راحت تر انجام دهیم.

آیا شما نمی خواهید در خانه خود و یا دفتر کارتان نشسته و تنها از طریق روش های گوناگونی که تکنولوژی برای ما فراهم کرده تمامی امور تان با آسودگی انجام شود؟

تنها با یک تماس تلفنی، تنها با کلیک بر یک سایت در فضای اینترنت و یا فقط از طریق چت بتوان مهم ترین کارها را انجام داد. مخصوصا افراد پر مشغله ای صاحب کسب و کار خود می باشند. دائما در جلسات هستند و فرصتی برای رفت و آمد در سطح شهر را ندارند.

همچنین اگر می خواهید هویت تان مشخص نباشد این فرصتی است که می توانید، بدون آن که با وکیل رو در رو صحبت کنید و یا نگران قضاوت او باشید انتخاب چت آنلاین با وکیل خانواده  راهکار دغدغه شما می باشد

اگرچه که یکی از اصول وکالت عدم قضاوت مراجعین از سمت وکیل می باشد. که این مهم در خصوص وکلاء عزیز ما صادق نخواهد بود. اما این نگرانی است که از سمت موکلین می باشد. بنابراین با استفاده از وکیل آنلاین دغدغه و ترس ذهنی از موضوع پرونده خود نخواهید داشت.

نحوه ارتباط با مرکز مشاوره حقوقی تلفنی پیام مشاور

مرکز مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته «پیام مشاور» با استفاده از بهترین و مجرب ترین کارشناسان، وکلای دادگستری این افتخار را دارد، مشاوره حقوقی تلفنی را برای خدمت به هموطنان عزیز عرضه نماید.

8 دیدگاه

8 دیدگاه در “وکیل آنلاین تلفن ثابت | چت آنلاین با وکیل خانواده
 1. سلام وقت بخیر من ۲۵ ساله ازدواج کردم دوفرزند دارم درابتدا همسرم هیچ درآمدی نداشت برای گذران زندگی من سرکار میرفتم و کمک میکردم تمام درآمدم را درزندگی کمک شوهرم خرج کردم ، سه سالی است درآمد خوبی داره بهش میگم ماهیانه بمن پول بده هیچوقت نداده فقط میگه هرموقع هرکاری داری خواستی انجام بدی پول برات میریزم ، الان بدلیل ماموریت کاری ایشان تمام مسئولیتهای زندگی و دوفرزند برعهده منه ایشان ماهی ۱۲ فقط برای مخارج و خورد و خوراک و … میریزه که کفاف نمیده بهش میگم پول ماهیانه جدا به خودمن بده دراین ۲۵ سال هیچوقت نداده باتوجه به اینکه ماشینمون ازدرآمد من بوده و اللن وضع مالی خوبی داره منو راهنمایی کنید چکارکنم درآینده دلم نسوزه؟؟؟؟
  اینکه من کارشناس ارشد هستم کارمندهستم اما دوساله مرخصی بدون حقوق گرفتم بدلیل کسالت چقدر ماهیانه طلب کنم ؟ چکارباید کنم ؟

  1. سلام دوست عزیز
   اگر مبلغی در حساب همسرتون واریز کرده اید یا مالی به هزینه ی خود تهیه کردید قابل مطالبه است. در خصوص نفقه نیز ، مرد موظف به پرداخت مبلغ ماهیانه به همسر نیست صرفا ملزم به تهیه مسکن ، اثاثیه خوراک و پوشاک و هزینه های درمان در حد شان زوجه و استطاعت مرد میباشد که اگر شان رعایت نشود قانونا قابل مطالبه است. و درآینده نیز کمک مالی رو منوط به این کنید که در مال خریداری شده ، شما را شریک کند.

 2. سلام خسته نباشید من ۲۰سالع که ازدواج کردم الان شوهرم ۶۶سالشه و من ۴۷سالمه شوهرم ۵بار سکته کرده و مریضه ولی اذیتم می‌کنه بد دله دسته بزن داره تهمت میزنه من ی دختر ۱۵سالع دارم که اونم خیلی اذیت میشه از این وضع شوهرم از زن اولش که مرده ۶تا بچه داره به هر کی حرفمو میگم باور نمیکنه می‌خوام طلاق بگیرم از خونش برم و درخواست طلاق بدم مهریه ام میرسه بهم یا ن؟

  1. سلام دوست عزیز
   حق طلاق با مرد است و زن نمیتواند طلاق بگیرد مگر به رضایت شوهر شما میتوانید مهریه و اجرت المثل ایام زوجیت را مطالبه نمایید.
   از آنجایی که قانونا زن مکلف به بردن جهیزیه نیست نمیتوانیم پدر را مجبور به دادن جهیزیه نماییم.

 3. من با همسرم مشکل داشتم و رفتم وکیل گرفتم و گفتم مهریه و طلاقمو پیگیری کنه الان با همسرم آشتی کردم و برگرشتم سر زندگیم سوالام اینهک من ۱۰ ملیون ک بوکیل دادم و میت نم پس بگیرم البته با کسر حق حقوق اولیه شون ،چون هنوز کاری هم برام نکرده

  1. سلام، معمولا در زمان تنطیم قرارداد، قید می شود که در صورت سازش، مبلغ حق الوکاله مستردد نمی شود. بهتر است به وکیل خویش مراجعه نماید و با ایشان توافق کنید.

 4. ملکی که کل بنام خورده باشد زن ازطرف صاحب ملک فرم وبا امصا جعلی ودرخواست سند کرده وملک را دوقسما کردند بدون که بنده خبری داشته باشم راه برگردان سند چیست

  1. سلام، ظرف موعد یک ماه از زمان درخواست صدور سند علیه ایشان طرح دعوا نموده و با اثبات مالکیت خود رد درخواست ایشان را برای صدور سند اعلام نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.