57
وکیل تلفنی 24 ساعته

وکیل تلفنی رایگان 24 ساعته | شماره وکیل تلفنی

برای بسیاری از مسائل حقوقی می توانید با وکیل تلفنی ۲۴ ساعته تماس بگیرید. و خدمات حقوقی بسیاری را دریافت نمایید. مشاوره تلفنی رایگان با وکیل دادگستری تمامی مسائل حقوقی و کیفری را شامل می شود. که برخی از دعاوی حقوقی و قضایی در مقایسه با دیگر دعاوی موجود، شایع تر هستند. و بسیاری از مردم سوالات بخصوصی در این زمینه ها دارند.

متداول ترین  موضوعات مورد بحث در مشاوره ها را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

 • مشاوره طلاق
 • مهریه
 • مشاوره نفقه
 • حضانت فرزند
 • مشاوره ملکی
 •  چک و سفته
 • مشاوره امور ثبتی
 •  بیمه
 • کلاهبرداری

بسیاری از افراد در مواجهه با چنین مسائلی مبادرت به دریافت اطلاعات حقوقی جامع ازطریق وکیل تلفنی می نمایند.

چگونه از وکیل تلفنی مشاوره بگیریم؟

برای گرفتن مشاوره از وکیل تلفنی مرکز پیام مشاور از روش های زیر می توانید استفاده کنید.

1- تماس با شماره تلفن 02191099258

2- تماس از طریق موبایل با شماره 09981165858

3- مشاوره رایگان از طریق ثبت نظر در قسمت ثبت نظرات

مشاوره طلاق توافقی با وکیل تلفنی رایگان

خود طلاق یک واقعیت اجتماعی و حقوقی ناخوشایند است. اما در سراسر جهان و متون فقهی و قانونی ایران به رسمیت شناخته شده است. و نمی توان فرد و یا افراد را از این حق محروم نمود.

طلاق دارای آثار خاص خود می‌باشد و با توجه به توافقات زوجین صورت می گیرد. یکی از گونه های طلاق، طلاق بائن است و برخلاف طلاق رجعی هرگز قابل رجوع نمی باشد.

برگشت زوجین به زندگی مشترک صرفا از طریق عقد نکاح مجدد فراهم شده است. و اغلب با چشم پوشی کردن حقوق زوجه در مقابل زوج همراه است.

آنچه که باعث مراجعه افراد به دفتر وکالت می شود، افزایش سرعت رسیدگی به پرونده و دریافت گواهی عدم امکان سازش است. اما امروزه امکان استفاده از خدمات مشاوره ای و وکالتی وکلا به صورت ارتباط آنلاین با وکیل تلفنی به راحتی ممکن است.

مشاوره مهریه با وکیل تلفنی رایگان

طرح یک دعوی حقوقی با عنوان مطالبه مهریه، چالش برانگیز ترین دعوی موجود در دادگاه خانواده است. و زوجه به محض عقد نکاح صاحب تمام مهریه می گردد. اما در صورت عدم تمکین صرفا می تواند نیمی از مهریه را مطالبه نماید، مطالبه تمام مهریه مشروط به تمکین خاص از زوج می باشد.

با این حال فرهنگ ایرانی و عرف موجود مهریه را موکول به درخواست طلاق نموده است. و یا ابزار فشاری بر زوج برای طلاق زوجه قرار داده است. و باید اعتراف کرد که در بسیاری از موارد یک ابزار موفق بوده است.

حق زوجه بر مهریه در مقابل حق الطلاق زوج قرار دارد. در بسیاری از موارد اعطای وکالت در طلاق به زوجه، با بذل مهریه همراه می گردد. اما بهتر است با دریافت مشاوره از وکیل تلفنی رایگان بدانید که هیچ چیز نمی تواند حق زن بر دریافت مهریه را خدشه دار نماید.

زنی که تمکین نمی کند، امور منزل را به انجام نمی رساند، به محکومیت های حقوقی و یا کیفری دچار شده است. و یا حتی زنی که مشمول حکم زنای محصنه و سنگسار باشد، باز هم حق درخواست مهریه را دارد. مهریه حتی قابل انتقال از طریق ارث بوده و وراث وی می توانند آن را مطالبه نمایند.

مشاوره طلاق از طرف زوجه با وکیل تلفنی رایگان

این سوال بیشترین آمار موجود در میان سوالات مطرح شده در یک جلسه مشاوره حقوقی را به خود اختصاص داده است.

بسیاری از مردان در مواجهه با مسائل عدیده زندگی، به دنبال راهی جهت طلاق همسر خود بدون پرداخت مهریه هستند.

بهتر است این واقعیت را بیان نماییم که هیچ چیز نمی تواند حق زوجه بر مهریه را منحل کند. و تنها شخصی که می تواند طلاق بدون مهریه را برای شما رقم بزند، زوجه است. که از طریق بذل مهریه صورت می گیرد.

انحلال زندگی مشترک بدون مهریه در مواردی رخ می دهد که اصولا زندگی مشترک به صورت واقعی به وجود نیامده باشد.

عقد نکاحی که مشمول فسخ و بطلان واقع گردد، بدون مهریه منحل شده و به اتمام می رسد. اما باید دقت نمود که فسخ و بطلان در زمره طلاق قرار ندارند، و صرفا در ردیف آن قرار می گیرند.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی از شرایط فسخ و بطلان نکاح به مقالاتی که در این زمینه در سایت موجود است مراجعه کنید. و یا از طریق شماره های موجود در این سایت نسبت به مشاوره تلفنی رایگان با وکیل دادگستری اقدام نمایید.

درخواست مطالبه مهریه به نرخ روز و شکایت از همسر

مهریه انواع مختلفی دارد، متداول ترین نوع مهریه، مهریه عندالمطالبه است اما در موارد نادری شاهد مهریه های عندالاستطاعه نیز هستیم. با توجه به اینکه مهریه در یک سند کاملا رسمی و لازم الاجرا نگاشته می شود. علاوه بر مطالبه از طریق دادگاه خانواده، قابل وصول از طریق اداره ثبت نیز خواهد بود.

رسیدگی به دادخواست مهریه در دادگاه خانواده با سرعت کمتر و هزینه پایین تری همراه می باشد. اما رسیدگی به آن در اداره ثبت با سرعت بیشتری صورت می پذیرد و در عین حال به هزینه بیشتری نیز نیاز دارد. بیشتر وکلای حقوقی درخواست مطالبه مهریه از طریق اجرای ثبت را بهتر و موثرتر می دانند.

این شکایت باید در دادگاه کیفری محل اقامت زوج مطرح شود. که در صورت نیاز جهت شرایط مطرح کردن این نوع درخواست مطالبه و جلوگیری از تضییع حقوق شما از سایت پیام مشاوره نسبت به دریافت مشاوره و راهنمایی با وکیل تلفنی رایگان 24 ساعته استفاده نمایید.

مراحل طلاق به درخواست زوجه و حضانت فرزند چیست؟

این نوع طلاق سخت ترین نوع طلاق است. که با توجه به درخواست از جانب زوجه مشمول زمان و رسیدگی بسیاری خواهد بود. چرا که طلاق در اختیار مرد بوده و زن در شرایط عادی حق درخواست طلاق را ندارد.

با توجه به تضییع حقوق زن در بسیاری از موارد، قانونگذار ان کشور سعی در تدوین یک قانون حمایتی برای زن نمودند و مواد قانونی و شروط ضمن عقدی را در سند ازدواج گنجاندند تا حقوق زن را در زندگی مشترک افزایش دهدند.

شروط دوازده گانه سند ازدواج در صورت امضا توسط زوج و مواد قانونی شامل ماده ۱۰۲۹، ۱۱۲۹ و ۱۱۳۰ حق درخواست طلاق را با اثبات ادله قانونی به زن اعطا نموده است.

سن بلوغ در دختران نه سال تمام و در پسران پانزده سال است. پس از رسیدن فرزندان به این سن، پرونده حضانت آن ها بسته شده و خود مشخص می نمایند  که قصد دارند با چه فردی زندگی کنند،  این قاعده کلی می تواند بنابر مصلحت طفل، تحت تاثیر ماده ۴۳ قانون حمایت از خانواده و یا ماده ۱۱۷۳ قانون مدنی واقع گردد.

نحوه شکایت از کلاهبردار با وکیل تلفنی رایگان

یکی از جرائم شایع در حوزه جرائم کیفری، جرم کلاهبرداری است که امروزه در دنیای واقعی و فضای مجازی صورت می گیرد. این جرم دارای ارکان قانونی، مادی و معنوی ویژه ای می‌باشد و باید توسط وکیل کلاهبرداری مورد بررسی همه جانبه قرار بگیرد.

بسیاری از جرائم به تصور عامه مردم در زمره جرم کلاهبرداری قرار دارند. اما در واقع موضوعیت جداگانه ای داشته و عدم تنظیم یک شکواییه دقیق به طولانی شدن روند دادرسی می‌انجامد. بنابراین در صورت امکان شخصا به وکیل کلاهبرداری و یا مشاوره کلاهبرداری مراجعه نمایید.

اگر شرایط مراجعه به دفتر وکالت برای شما فراهم نیست و نیازمند به راهنمایی در خصوص مراحل، مدارک و هزینه های شکایت کلاهبرداری دارید، بهتر است از طریق وکیل تلفنی رایگان 24 ساعته مشاوره لازم را دریافت کنید.

مزایای مشاوره با وکیل تلفنی رایگان چیست؟

وکالت با مزایای بسیاری برای موکل همراه است. با توجه به حجم ترافیک امروزی در سطح شهر، می توان گفت ابداع سیستم وکیل تلفنی می تواند یکی از بهترین راه های اخذ وکالت باشد.

ایجاب و قبول کردن امر وکالت دادن به وکیل از طریق تلفن امکان پذیر بوده و می توان بسیاری از امور روزمره زندگی را با یک تماس تلفنی به یک وکیل خبره سپرد.

این امر شما را از رفت و آمدهای کلافه کننده و مسائل روانی ناشی از آن معاف می‌کند. و می توانید بدون صرف وقت در دادگاه ها و دادگستری ها، به امور شغلی، شخصی و خانوادگی خود بپردازید.

زمان تماس با وکیل تلفنی رایگان

در اغلب موارد وکلا در ساعاتی در طول روز و به‌ ویژه صبح و ظهر فعالیت دارند. البته ممکن است وکیل تلفنی مورد نظر شما به صورت شبانه روزی نیز فعالیت نماید. معمولا ساعات کاری وکیل تلفنی در وب سایت های معتبر موسسات حقوقی و یا برنامه کاری رسمی آنان اعلام می شود و به اطلاع دیگران می رسد.

علاوه بر مشاوره تلفنی، خدمات مدرن دیگری نیز از جانب موسسات حقوقی ارائه می شود. در این زمینه می توان به مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی شبانه روزی اشاره کرد.

جهت دریافت خدمات حقوقی می توانید شماره وکیل تلفنی را در پایین همین مقاله مشاهده و از مزایای وکیل تلفنی رایگان 24 ساعته بهره مند گردید.

شماره وکیل تلفنی رایگان

مرکز مشاوره حقوقی تلفنی « پیام مشاور » با استفاده از بهترین و مجرب ترین کارشناسان و وکلای دادگستری این افتخار را دارد که مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی را برای خدمت به هموطنان عزیز ارائه نماید.

در صورت نداشتن تلفن ثابت برای پرداخت هزینه مشاوره می‌توانید با شماره ۰۹۹۸۱۱۶۵۸۵۸ تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

 

وکیل تلفنی رایگان 24 ساعته مشهد. اصفهان. تهران. کرج. تبریز. شیراز. سنندج. اصفهان. اهواز. البرز. ارومیه. اراک. اردبیل. بندرعباس، پاکدشت. پیروزی. پاسداران، پارس آباد. جیرفت. چالوس، رشت، زاهدان، گیلان، قم، آمل، همدان. گلستان، سمنان، یزد. کرمان. هرمزگان. فارس. خوزستان. لرستان. کردستان. کرمانشاه. قزوین. آذربایجان. بوشهر. مازندران. خراسان رضوی.

57 دیدگاه

57 دیدگاه در “وکیل تلفنی رایگان 24 ساعته | شماره وکیل تلفنی
 1. سلام خسته نباشید
  مستاجر ما تا دی ماه یعنی برج ۱۰ نوشته مکتوب داریم که می‌تونه در منزل ما سکونت داشته باشه
  منتها میگه من نمیرم تا برج ۲ سال ۱۴۰۳ که خونه ام آماده بشه،آیا میتونیم به موقع ایشون رو بلند کنیم از اونجا ؟یا اینکه کاری نمیشه کرد تا خودش بره؟چون ما هم خونه رو احتیاج داریم و خودمون می‌خوایم بریم داخلش

  1. سلام دوست عزیز
   شما میتوانید یک اظهارنامه قانونی از طریق دفاتر خدمات قضایی ارسال بفرمایید و اعلام نمایید بعلت احتیاج به سکونت در واحد مذکور ایشان طبق قرارداد تخلیه نماید و پس از پایان مدت اجاره ، دادخواست تخلیه را ثبت نمایید تا بعداز اثبات نیاز شخصی بتوانید حکم تخلیه را بگیرید.

 2. سلام و عرض ادب چند ماه پیش با بنده خدائی از تهران به اصفهان بین کاشان و اصفهان تصادف کریم تلفات جانی نداشتیم شکرخدا راننده ماشین بنده بودم که بیک باره همراهم که درحال کشیدن شیرافقان بود بطرف من آمد و فرمان ماشین را گرفت ماشین از تعادل خارج شده و چند ملق زد گفتم بلطف خدا مادونفر آسیب جدی ندیدیم و همان روز اول از ارجانس بیمارستان مرخص و راهی منزل شدیم ماشین به گفته کارشناس راهور 60 درصد آسیب دیده الان آن آقا از من به شورای حل اختلاف بروجن که شهر ایشان است شکایت کرده است که مقصر حادثه بنده هستم درصورتی که بعد از تصادف پيش همه اذعان کرد که ایشان باعث تصادف بوده است لطفا راهنمایی کنید ممنونم از شما عزیز

  1. سلام دوست عزیز
   در خصوص تصادفات اصولا مالک خودرو مسیول پرداخت خسارات است که اگرخودرو بیمه باشد ازمحل بیمه پرداخت میشود و بعدا مالک میتواند از کسی که راننده ی خودرو بوده خسارت مطالبه کند. اما دراختلاف بین دوراننده خودرو ، با توجه به کروکی افسر ، مقصر و میزان تقصیر مشخص خواهد شد.

 3. سلام ، اگر در سالهای قبل به کسی وکالت بالاعزل داده باشیم امکان عزل وکیل هست

  1. سلام
   عزل وکیل در وکالت بلاعزل تنها از طریق دادگاه ممکن است.

  2. سلام
   باید تا پایان مدت عده صبر کنید و بعد از آن میتوانید عقد دایم یا عقد موقت انجام دهید.

 4. من در شرکت اینترنتی کارمیکنم بعنوان پشتیبان و پاسخگوی سوالات کسانی ک ثبت نام کردن
  من دخالتی در ثبت نام و دریافت هزینه کلا ندارم ، کسی ک ثبت نامشو انجام میده وارد کانالهای شرکت میشه و هرکانالی مربوط ب یک کارهست با توضیحات، ایدی من و ده نفر دیگه هم داخل کانالهاس ک متقاضی سوال میپرسه و ماجواب میدیم،، حالا قضیه اینه مدیراین شرکت ازمن و چندتا همکار خواست اگر مایلیم کارت ملی و شبای بانکی بدیم بهشون تابنام ما واسه شرکت درگاه بگیرن، ازونجایی ک قبل اینکه خودم این کاروبکنم دوسال ۴نفردیگه هم درگاه داشتن ازشون پرسیدم گفتن هیچ مشکلی پیش نمیاد،مالیاتو شرکت میده ،تاحالا اوکی بوده درگاهمون و حسابمون ، منم مدارکو دادم و درگاه بنام من گرفتن واسه شرکت ،البته درگاه تصف روز فعال بود و مسدودشد بخاطر نامه ای از پلیس فتا،، تومه کنید بحساب من هیچ پولی از درگاه حتی هزارتومنم واریزنشده ک من بخام ب جایی انتقال بدم ،، طبق نامه فتا چون صاحب درگاه من بودم تمام حساب بانکی هام مسدودشده ، حالا من باید چیکارکنم؟ ب کجامراجعه کنم و اصلا مشکلم رفع میشه یانه؟ حسابهام رفع انسدادمیشن؟

  1. سلام از پلیس فتا پیگیزی کنید.

 5. سلام
  من شاکی پرونده تهمت و افترا هستم که تو دادگاه حرفم ثابت شده وکیل خوانده مدام به مادر کودک سه ساله بودن موکلش اشاره میکنه میخوام ببینم باعث تبرعش میشه ؟و اگر مه مجازات تهمت و افترا چی هست ؟ از طرفی این خانم تو محیط کار باعث آبروزی و این تهمت ها شده که منجر به اخراج بنده و آبروزی تو محیط کار هم شده (چه ادعایی در این زمینه میتونم بکنم) با توجه به اینکه اخر جلسه قاصی به وکیلش گفت باید حیثیت از دست رفته شاکی و موکلت جبران کنه (این چه مراتب و یا روشی داره)

  1. سلام دوست عزیز
   اگر افترای قولی باشد مجازات آن جزای نقدی یا حد می باشد و اگر افترای عملی باشد مجازات آن حبس یا شلاق می باشد. اگر مجازات حبس باشد با توجه به شرایط کودک و عدم سو سابقه مادر امکان تخفیف یا تبدیل حبس وجود دارد. در خصوص اعاده حیثیت نیز امکان الزام به عذرخواهی یا درج حکم در روزنامه وجود دارد. و درخصوص بیکار شدن ناشی از افترا حق مطالبه خسارت مادی برای شما وجود دارد.

 6. سلام.لطفا در خصوص بخشش مهریه زوجه ای که شرایط زیر را دارد,راهنمایی کنید.
  زوجه ساکن کانادا است-زوج ساکن ایران است-در آن کشور ایران سفارت ندارد-زوجه قبل رفتن به کسی وکالت نداده

  1. سلام
   باید درکشوری که سفارت ایران وجود دارد اقدام به ارسال وکالتنامه نماید.

 7. سلام من ۱۵سالمه و الان ازدواج کردم و با همسرم اختلاف داشتیم پرونده نفقه تشکیل دادم و تمام حق به من رسید و باید نفقه را پرداخت می‌کرد ولی این کار را نکرده من باید برای گرفتن حق خود چه کنم

  1. سلام دوست عزیز
   اگر رای دادگاه مبنی بر محکومیت مرد به پرداخت نفقه صادر شده ، به شعبه صادر کننده رای مراجعه و درخواست صدور اجراییه بدهید که پس از ابلاغ به مرد اگر پرداخت نکند میتوان اموال او راتوقیف کرد و اگر اموال نداشته باشد براساس درآمد او اقساط میشود.

 8. با سلام من مستمری بگیر هستم مادرم فوت کرده اند و من از حقوق ایشان استفاده میکنم مجرد هستم به تازگی با سایتی خارجی اشنا شده ام و دارم توی اون سایت کار میکنم که به من ماهیانه حقوق میدهد ولی مطمین نیستم سایت کاملا معتبر باشد و. همیشگی بتوانم. پول دریافت کنم ایا با وجود اینکه توی این سایت اینترنتی کار میکنم میتوانم از مستمری مادرم هنوزم استفاده کنم؟؟

  1. سلام
   اگر شغل شما جایی ثبت نشود و بیمه نباشید حقوق مستمری شما برقرار است در غیر اینصورت و یا درصورت اطلاع به بیمه حقوق شما قطع خواهد گردید و همچنین شما را جریمه میکنند.

  2. سلام وقتتون بخیر
   یسوال درباره حکم تجاوز داشتم
   فردی به یک خانم ۱۸ ساله تجاوز کرده و در حین این تجاوز فیلم برداری کرده قبل از تجاوز ماده ای به خورد این خانم دادن تا بدنشون کاملا بی حس بشه و توان حرکت نداشته باشه و در ویدئو طوری دیده میشه که انگار به خواست خودش بوده
   این خانم از اون رابطه حامله شدن و بچه دارند میخواستم بدونم میشه حکم دادگاه به نفع این خانم باشه؟! میشه ثابت کرد تجاوز بوده یا نه؟!

   1. سلام دوست عزیز
    ایشان باید بلافاصله پس از تجاوز ، شکایت مینموده تا پزشک قانون وجود مواد بی حسی رو در خون تایید نمایند ، باید مدارک دیگری از قبیل پیامک یا شهود وجود داشته باشد وگرنه قابل اثبات نیست.

 9. با سلام
  مادر من فوت شدن و پدرم ازدواج مجدد کردن،پدر پدرم(پدربزرگ) هم فوت شدن،اگر پدرم خدایی نکرده فوت کنند همسر پدرم هم درخواست مهریه کنند چه کسی باید مهریه این خانم رو پرداخت کند؟

  1. سلام دوست عزیز
   تنها کسی که مسیول پرداخت مهریه است شوهر می باشد که درصورت فوت از اموال شوهر پرداخت میشود واگر مالی نداشته باشد کسی مسیول پرداخت مهریه نیست مگی کسی ضامن مهریه شده باشد که ضامن نیز مسیول است.

 10. سلام خسته نباشید من می‌خوام از شوهرم تعهد محضری بگیرم ب اضافه حق طلاق ،میخواستم متن قانونیش رو برام بگین چی بگم قید کنن که این مواردی میگم توش باشه :اگرب هر چیزی کوچیکی نسبت ب خیانت شک کنم و ب هر چیز کوچیکی نسبت ب اعتیاد شک کنم و اگر هر دارو یاوسایل بهداشتی از هر نوع که من بی اطلاع از مصرف آن هستم ببینم و اگر شوهرم رفتار درستی در قبال سوال و حرفا و ناراحتی من نشان ندهد ،چه در خانه خودمان چه در بیرون و هر جای دیگر و ب خاطر دیگران و زندگی دیگران زندگی خودمان رو سرد و خراب کند ایشان متعهد می‌شود که در صورت مشاهده هر کدام حق طلاق با من است و میتوانم همان لحظه اقدام کنم

  1. سلام ممنون، بهتر است وکالت در طلاق به صورت مطلق باشد ینی نگید، اگر این کار را کرد من می تونم طلاق بگیرم چون باید ثابت کنید که کار اشتباهی کرده و ممولا اثبات تلف شوهر کار ساده ای نیست.

 11. همسرم و پدر و مادرش تو حادثه فوت شدن و من عقد هستم
  مادر بزرگ همسرم زنده هستن ب ایشون هم چیزی تعلق میگیره از دارایی بچش !؟
  ب من چی تعلق میگیره!؟

  1. سلام و عرض تسلیت خدمت شما و خانواده محترم
   در خصوص سوال شما به دلیل اینکه طبقات ارث 3 طبقه بوده و مادر بزرگ هم جز طبقات است سهم فرزندش را به ارث برده ( یعنی نوه و به تبع فوت مادر به مادر بزرگ) ارث رسیده و اگر از طبقه مادر بزرگ حتی پدری نتیجه یا نوه یا برادر خواهری باشد (ارث خواهند برد) و شما نیز مهریه خود را کامل محق به دریافت هستید و یک چهارم از مال همسر خود را ارث خواهید برد.

 12. سلام من یه همچین متنی برام اومده.
  درخصوص دعوی شمادرخصوص مصطفی بیگی،مبنی برمطالبه مهریه واعسارازهزینه دادرسی،ومطالبه هزینه دادرسی دروقت مقررفوق جهت رسیدگی واخذتوضیح دراین شعبه حضورداشته باشید،درضمن اصول دلایل ومدارک خودرادرجلسه دادرسی دردست داشته باشید.میخاستم بدونم باتوجه به این متن بایدشاهدهای دادرسی هم باخودم بایدببرم یانیازی به شاهدنیس؟

  1. سلام، شما با توجه به پیامک در شعبه مورد نظر حاظر شده و تمام مستندات خود را با اعلام به شهادت شهود ارائه دهید.

 13. سلام جناب من یع چک برگشتی دارم از پارسال برج ۱۲ تا الان هیچ شکایتی نکردم میتونم شکایت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام، شما مخاطب محترم پس از صدور گواهی عدم وصول چک می توانید از طریق مراجعه به دفاتر خدمات قضایی و یا با درخواست اجرایی از دایره اجرایات ثبت نسبت به وصول چک علیه صادر کننده اقدام به طرح دادخواست یا اجرا نمایید.

 14. سلام من یه خونه دو سال پیش خریدم قولنامه ای قرار بود یه سال پیش تحویل بده الان سازنده فراری شده گذاشته رفته من خونه رو از سازنده نخریدم از یکی خریدم اون از سازنده خریده تکلیف چی هستش لطف میکنید راهنمایی کنید ممنون

  1. سلام، شما می توانید الزام متعهد خود یا هر دو سازنده و متعهد را با داشتن مستندات ازطریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی با ثبت دادخواست الزام نمایید.

 15. سلام من مشکلم مهریه اس که این یکسال طلاق گرفتم هنو هیچ پرداخت نکرده هروقت میرم اجرای احکام میگن اخرماه .اخر ماه هم که میرم میگن هنوزه..منو راهنمایی کنید چکار کنم

  1. با سلام
   با توجه به صدور حکم پرونده شما باید به واحد اجرای احکام واصل شود و اجرای احکام با حضور و درخواست شما مبادرت به اجرا و دریافت مهریه نمایید احتمال اینکه به شما در مراجعه اعلام شده هنوز موعد پرداخت نرسیده این مورد می تواند باشد و یا اینکه هنوز پرونده در مراحل اعتراض بوده و نتیجه نهایی واصل نشده باشد مراجعه به واحد اجرای احکام کنید که اگر به آن واحد واصل شده چرا ابلاغ به همسر جهت پرداخت صورت نگرفته را جویا شوید.

 16. سلام خسته نباشید
  من امید هستم ۲۶ ساله که حدود دو ماهه که مادرم رو از دست دادم و همسرم بعد از مراسم هفتم مادرم به منزل پدرش رفته و گفته می خواد طلاقق بگیره در عقدنامه من حق طلاق و یه سری حقوق رو به همسرم دادم البته حق وکالت طلاق با عزل تمام یا بخشی از مهریه قید شده نکته مهم اینه که من راضی به طلاق نیستم و دلیل قانع‌کننده‌ای از طرف همسرم و خانواده ایشان هم بیان نشده برای طلاق و چون منزلی که ما زندگی می کردیم در رودهن متعلق به پدر همسرم بوده خودشون وسایل شخصی منو به تهران فرستادند و همه کلیدهای خانه رو تعییر دادند در ضمن مدارک تحصیلی و شناسایی من رو ارسال نکردند و بعد دو ماه هنوز به درخواست طلاق هم نداند و هرچی با بزرگترها به در منزل پدر همسرم میریم جهت اشتی و رفع مشکل با ما صحبت نمی کند به نظر شما با این شرایط بنده باید درخواست عدم تمکین بزنم یا منتظر باشم تا اونها درخواست طلاق رو بفرستند؟

  1. با سلام
   با توجه به شرایط شما اگر این گذشت زمان در روحیه شما و انتظار در بازگشت تبدیل به ناامیدی شده بله شما ضمن دادخواست الزام به تمکین تعیین تکلیف خواهید شد. اما اگر هنوز وابستگی عاطفی شما به ایشان شما را راضی به تنظیم این دادخواست نمی کند زمان معقولی که شما اسیب نبینید به همسر داده تا شاید ایشان تصمیمی در جهت بازگشت یا عدم بازگشت اتخاذ نمایند.

 17. سلام روزتون بخیر برادرم بعد از فوت پدرم در مورد یکی از زمینهای زراعی پدرم بدون اطلاع بقیه وارثین با یک مبایعه‌نامه جعلی از طرف پدرم اقدام به گرفتن جواز دامداری کرده و الان به خاطر جوازی که به نام ایشان صادر شده ادعای مالکیت زمین را دارند ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. با سلام شما
   با توجه به اطمینان به مورد جعل اسناد ارائه شده توسط برادر می توانید علیه ایشان جعل و استفاده از سند مجعول را طرح دعوا نموده و پس از اثبات از طریق کارشناسان خط علیه برادر رای و سهم ارث خود را با تمام خسارت و اجرت المثل ایام تصرف از جانب برادر در این مدت علی رغم مجازات کیفری ایشان دریافت نمایید.

 18. سلام من دختر ۲۷ ساله مجرد تحصیلات سیکل و ۳ ساله پدرم منو انداخته بیرون و نفقه ۳۰۰ هزارتومن دریافت میکنم الان جای برای ماندن ندارم و این مقدار پول هم برای من کافی نیست و دوباره میتونن برای نفقه بیشتر شکایت کنم و برای مسکن

  1. سلام
   دوست عزیز معمولا نفقه براساس استطاعت یا توانایی پدر تعیین میشود اگر وضعیت پدر بهتر شده یا شرایط اقتصادی شما بدتر شده میتوانید دادخواست تعدیل نفقه بدهید اما اگر پدر توانایی نداشته باشد نمیتوان اورا مجبور به افزایش کرد. اما میتوان پدر را ملزم به پذیرش بازگشت شما به منزل پدری کرد.

 19. سلام آقای وکیل من مشکل دارم اگه میشه کمک کنید چطور با شما تماس بگیرم؟

  1. سلام
   لطفا با شماره موبایل 09981165858 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 20. سلام.ببخشید،میزان نفقه زن بعداز فوت همسر چقدر است؟

  1. سلام
   بعد از فوت زوج، زوجه در مدت عده که ۴ ماه و ۱۰ روز است مستحق دریافت نفقه است که بیست درصد از درآمد زوج و با در نظر گرفتن استطاعت زوج محاسبه میگردد. همچنین نفقه گذشته زوجه نیز قابل مطالبه است.

 21. سلام و وقت بخیر
  در هنگام خرید فیلم و سریال از سایت های قانونی فروش فیلم بسیاری از سایت ها ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده دریافت می کنند و سایت دیگری هم هست که این مالیات رو دریافت نمی کند و قیمت محصولات در این سایت پایین تر از سایت های مشابه هست . هر دو گروه این سایت ها هم نماد الکترونیک دارند و ادعا می کنند که قانونی کار می کنند.
  سوال من اینکه آیا فروش محصولات فرهنگی معاف از مالیات هست و سایت هایی که این مبلغ رو دریافت می کنند به صورت غیر قانونی این کار رو انجام می دهند یا دریافت مالیات برای فروش محصولات فرهنگی اختیاری است؟ و اگر اجباری ست چطور یک سایت می تواند این مبلغ رو دریافت نکند و همچنان قانونی کار کند؟
  و سوال دیگری که دارم اینکه چطور یک فیلم ایرانی در سایت های مختلف با قیمت های متفاوت فروش می رود؟ یعنی بعضی سایت ها گران فروشی می کنند و قیمت پایین تر درست هست؟ یا …؟!
  با تشکر

  1. با سلام.
   با توجه به عدم تعریف جامع قانونی بر معافیت مالیات بر این محصولات متاسفانه نمی توان قاطعانه این نوع دریافت ۹ درصد را کامل غیر قانونی دانست و چون هنوز صراحتا قانونگذار ان را کامل اعمال نمی کند متاسفانه این خود شبهاتی را برای افراد در این خصوص ایجاد کرده که جهت محق بودن این سایت ها یا عدم استحقاق باید لیست سایت ها ی معاف از مالیات را از وزارت فرهنگ و ارشاد کامل دریافت کرد هرچند در این خصوص نیز همکاری لازم انجام نمی شود.

   1. سلام وقت بخیر من با دوستم دعوام شده و ضرب و شتم داشتیم ینی من بیشتر و طرف از اون روز هی با شماره خانواده منو تهدید می‌کنه و چون دوست بودیم هی راجب من چیزای مزخرف میگه و خانوادش برام مزاحمت ایجاد میکنن محل کار پدرمم رفته و دوباره منو زده منتها اصلن پیگیری نکردم الان میخام ببینم من شکایت کنم به چه صورت میشه ممنون میشم کمکم کنید این آقای امانتی دست من داشته که به محض تحویل دادنش منو کتک زده و منو برد داخل راهرو و دعوامون شد و الآنم مدام داره خانوادش به ما زنگ میزنم و میگن که میایم در خونتون فلان کارو میکنیم

    1. سلام، با توجه به درگیری و ضرب و شتم و همچنین تهدید شما و خانواده چنانچه در مدت 6 ماه این اقدام برعلیه شما بوده از طریق مراجعه به دفاتر دمات الکترونیک قضایی نسبت به تنظیم شکوائیه علیه ایشان و درخواست ارجا به پزشکی قانونی اقدام نمایید.

 22. با سلام و خسته نباشید من یک ملک خریدم بدلیل مشکل خانوادگی فروشنده که همسرش میخواد طلاق بگیره من اطلاعی از این ماجرا نداشتم و این ملک و خریداری کردم حالا بدلیل فرار از دین آقای فروشنده از همسرش سند ملک و باطل کرده اند لطفا راهکاری برای اینکه سند برگردد به اسم من که خریدم باید چیکار کنم
  با تشکر

  1. با سلام.
   شما صرفا با اعتراض ثالث می توانید معترض به رای شوید آن هم فقط به دلیل جاهل بودن به انتقال فروشنده هم اصل ثمن و خسارت این موضوع را دریافت نمایید مگر اینکه رای صادره از دادگاه بعد از فروش صادر و قطعی شده باشد که در این صورت می توانید برای دریافت اصل حق خود یعنی مالکیت مالک اقدام نموده و دادخواست الزام به ایفای تعهد بر تسلیم مبیع را بر علیه خوانده که همان فروشنده می باشد ثبت و پیگیری قضایی نمایید.

 23. سلام
  خسته نباشید ببخشید من قبلا با مرکز شما مشاوره داشتم و راضی بودم الان دوباره میخواستم با همون مشاور صحبت کنم چطور میتونم بفهمم با کدوم مشاور صحبت کردم چون واقعا به نتیجه رسیدم

  1. سلام اگر با تلفن ثابت با خط هوشمند مشاوره داشته باشید شماره تماس شما در سیستم مرکز ذخیره بوده از این طریق میتوانیم کد مشاور را خروج کرده و شما را مجدد به همان مشاور وصل کنیم.

 24. اگر گردن پدر شوهره پدر شوهر هم فوت کرده. الان مهریه گردن کیه ؟

  1. سلام
   اصولا پرداخت مهریه برعهده شوهر است مگر در زمان عقد پدر داماد ضامن مهریه شده باشد . در خصوص ارث اگر شوهر شما قبل از پدرش فوت کرده باشد ارث نمیبرد

 25. با سلام و عرض پوزش ببخشید زنی که شوهرش فوت کرده باشد و قیم فرزندانش است تکلیف مهریه اش چیست

  1. سلام
   مهریه از دیون متوفی است و شما هر زمان بخواهید میتونید مطالبه کنید

 26. من تلفن ثابت ندارم چطور میتونم مشاوره بگیرم

  1. لطفا با شماره 09981165858 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.