12
مشاوره طلاق آنلاین

مشاوره طلاق آنلاین (بهترین مشاوره طلاق در کشور)

در سال های اخیر با افزایش مشکلات مردم شاهد افزایش آمار طلاق های رسمی و غیر رسمی هستیم که هر دوی آن ها برای جامعه مضر بوده و زوجین را قبل و بعد از طلاق آزار می دهد.

در این میان عدم آشنایی با مهارت های ارتباطی و نحوه صحیح برخورد با همسر نقش زیادی را در افزایش آمار طلاق ایفا می کند. بنابراین نیاز به یک مشاوره خوب برای تمام خانواده ها احساس می شود تا این مهارت ها را به آنها آموزش دهد.

مشاوره طلاق آنلاین باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

همانطور که گفته شد تمام خانواده ها به مشاوره خانواده و مشاوره طلاق آنلاین نیاز دارند تا با یکدیگر ارتباط بهتری داشته و صمیمیتی را که در اول زندگی تجربه کرده اند برای همیشه حفظ کنند و اگر ارتباط آنها رو به جدایی و عدم سازگاری است این مشکلات و دعواها با مشاوره طلاق آنلاین به خوبی مرتفع گردد. حال سوال اینجاست که یک مشاور خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ ما جواب را در سه مورد بسیار مهم خلاصه کرده ایم :

۱- دلسوز باشد : اولین چیزی که یک مشاور خوب باید داشته باشد مهربانی و دلسوزی او برای حفظ خانواده ها و جریان عشق و محبت بین زن و شوهر می باشد. اگر شخصی دلسوز نباشد ، طلاق زوجین برای او مهم نبوده و به سرعت توصیه طلاق را خواهد داد تا خودش را راحت کرده و درگیر مسائل دیگران نشود.

۲- مشاور خوب باید به علم روز روانشناسی مسلط بوده و از لحاظ علمی قوی باشد

۳- قدرت بیان و انتقال مطالب خوبی داشته باشد : گاهی یک مشاور از لحاظ علمی قوی است اما نحوه بیان او خوب نیست و قدرت انتقال مطالب را ندارد که این یک ضعف بزرگ برای او محسوب می شود.

مرکز مشاوره طلاق آنلاین «پیام مشاور» این اطمینان را به شما می دهد که با انتخاب بهترین مشاوران آماده خدمت رسانی به خانواده های عزیز در سراسر کشور می باشد.

مشاوره حقوقی طلاق آنلاینمشاور طلاق چگونه می تواند جلوی جدایی را بگیرد؟

طلاق زن و شوهر در ایران میتواند خسارت های مادی و معنوی بسیاری را برای هر دو طرف در بر داشته باشد و همچنین در صورت داشتن فرزند ، شامل عوارض روحی و مالی برای فرزند هم خواهد بود. بنابراین یک مشاور خوب باید تمام تلاش خود را در مشاوره طلاق آنلاین داشته باشد تا بتواند جلوی طلاق را بگیرد. در این رابطه مشاور طلاق بعد از گوش دادن به اختلافات زوجین و مواردی که باعث دلخوری و ناراحتی هر کدام از دیگری شده ، راهکارهای خوبی را برای بهبود رابطه ارائه خواهد داد.

برخی از ریشه های طلاق عبارت اند از : ۱- نداشتن شناخت کافی و موثر و اختلاف طبقاتی ۲- ازدواج به امید تغییر طرف مقابل ۳- عدم وجود تفاهم بین زوجین ۴- دخالت خانواده ها در زندگی مشترک

و همچنین عوامل دیگری مانند : اعتیاد همسر ، مشکلات اقتصادی ، خیانت همسر ، تفاوت سنی زیاد ، ندادن نفقه ، بی توجهی و نداشتن اوقات فراغت با همسر ، رابطه جنسی و عاطفی نامناسب ، بدبینی ، بداخلاقی و …

در این رابطه مرکز مشاوره «پیام مشاور» با روش های نوین علم روانشناسی در زمینه ریشه یابی مشکلات و اعتماد سازی بین زوجین توانسته است در بالای ۹۰ درصد موارد زن و شوهر را به زندگی عاشقانه دوباره امیدوار کرده و آنها را به کانون گرم خانواده بازگرداند.

مشاوره طلاق آنلاین و تلفنیمشاوره طلاق آنلاین بهتر است یا حضوری؟

واقعیت این است که هر کدام از این دو نوع مشاوره مزایای خاص خودش را دارد برای مثال در مشاوره حضوری امکان حضور زن و شوهر بصورت همزمان وجود دارد ، اما در مشاوره آنلاین مزایای بیشتری هست که باعث رشد و توسعه آن در سال های اخیر شده است. برخی از مزایای مشاوره آنلاین عبارتند از :

۱- مشاوره فوری و بدون اتلاف وقت

در بسیاری از موارد که بین خانواده ها اختلاف وجود دارد ، نیاز به مشاوره سریع و فوری بوده و در صورت اتلاف وقت کار از کار خواهد گذشت و این یکی از مزایای مشاوره آنلاین است که به سرعت و با یک تماس تلفنی در آن واحد انجام می شود. در این زمینه مرکز مشاوره تلفنی «پیام مشاور» بصورت مشاوره ۲۴ ساعته شبانه روزی برای مشاوره حقوقی خانواده تلفنی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

۲- هزینه کمتر و بازدهی بیشتر

در مشاوره حضوری تعداد جلسات و ساعت آن بسیار بالا بوده و در مقابل راهکارهای کمتری ارائه می شود در صورتی که در مشاوره طلاق آنلاین هزینه بسیار کمتر بوده و راهکارهای متنوعی ارائه می شود.

۳- محرمانه بودن اطلاعات شما

بسیاری از اوقات در مشاوره خانواده افراد تمایلی به شناخته شدن ندارند تا بتوانند مشکلات خود را راحت تر بیان کنند و این امکان در مشاوره خانواده آنلاین وجود دارد تا بدون شناخته شدن و با نام مستعار مشاوره بگیرند.

۴- امکان دسترسی به بهترین مشاوران در دور دست ترین مناطق کشور

بسیاری از افراد در مناطقی زندگی می کنند که امکان دسترسی به مشاور را نداشته و یا مشاور خوبی را نمیتوانند پیدا کنند که در این موارد نیز مشاوره طلاق آنلاین در کنار شما بوده و به کمک شما خواهد آمد.

چگونه میتوانیم مشاوره طلاق آنلاین بگیریم؟

برای ارتباط با مشاوران حرفه ای مرکز «پیام مشاور» دو راه اصلی وجود دارد. برای مشاوره رایگان می توانید سوال خود را بطور کامل و واضح در بخش دیدگاه ها مطرح کنید تا در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ مفصل داده شود. راه دوم این است که از تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۶ بدون گرفتن کد تماس بگیرید. همکاران من از ۸ صبح تا ۱۲ شب همه روزه حتی ایام تعطیل آماده پاسخگویی فوری به شما عزیزان می باشند. آرزوی ما عشق و صمیمیت همیشگی بین اعضای خانواده هاست.

مشاوره حقوقی تلفنی

12 دیدگاه

12 دیدگاه در “مشاوره طلاق آنلاین (بهترین مشاوره طلاق در کشور)
 1. سلام
  من خانه دارم و دو فرزند دارم. بحث و اختلاف فکری با همسرم زیاد داشته ام در ده سالی که از ازدواجمان گذشته. بد فهمی و کج فهمی خودش و دخالتهای خانواده که قبلا اثر خود را گذاشته من را ناامید کرده است. ادعا می کند که من صلاحیت تربیت فرزندانش را ندارم و باید مربی برایشان بگیرد. در بسیاری مسایل تربیتی فرزند با هم مشکل داریم، او می گوید طلاق بگیر ولی رنگ بچه ها را نخواهی دید. در صورت تقاضای طلاق از جانب من چه دلیل محکمه پسند بیاورم که موفق باشم؟ اعتیاد ندارد دست بزن ندارد. نفقه می دهد. فقط من را قبول ندارد و شخصیت و اعتماد به نفس مرا زیر سوال می برد.اکراه شدیدی نسبت به او پیدا کرده ام و حاضرم مهریه ام را ببخشم . چکار کنم بچه ها را از دست ندهم؟

  1. با سلام خدمت شما مخاطب گرامی:
   با توجه به سوال مطرح شده سابقه بالای زندگی خود یک دلیل بر محق بودن شما نسبت به زندگی مشترکتان است ، در این مورد میتوان از طلاق توافقی نام برد که با مصالحه شما و همسرتان بر اصرار ایشان بر جدایی نام برد که در صورت رضایت شما می تواند بدون مشاجره بر حضانت بر فرزندان یا حقوق مالی خاتمه یابد یا اینکه چون همسرتان ادعای عدم سازگاری را مطرح میکند خود اقامه دعوا بر دادخواست طلاق را مطرح نماید که موضوع با در نظر گرفتن حق شما به نفع شما حکم داده شود در هر صورت بار اثبات عدم صلاحیت در زندگی برعهده همسر شماست که مدعی این دعواست وشما با اعلام به عسرو حرج میتوانید خود نیز راه طلاق را پیش بگیرید

 2. با سلام . آقایی هستم که بعد از ازدواج با خانمم به دلیل دخالت های زیاد خانواده ایشان در زندگی خصوصی مان روابط ما متشنج شده و خانمم به تشویق خانواده اش منزل را ترک کرده و با اعلام اینکه تا زمانی که من مسکنی در شهر ایشان که فاصله حدود ۹۰ کیلومتری با شهر محل زندگی مان دارد فراهم ننمایم حاضر به ادامه زندگی نیست و پس از چند روز بعد از ترک منزل ، با گذرنامه ای که از قبل داشته است خواسته تا بدون اذن و اطلاع بنده همراه پدر و مادرش خارج از کشور برود که بنده بلافاصله بعد از اطلاع از موضوع ایشان را ممنوع الخروج نموده ام که پس از آن خانواده ایشان فشار زیادی به بنده وارد نموده که حال ابتدا باید مهریه را پرداخت نموده و سپس از ایشان جدا شوم و لازم به ذکر است که بنده بعد از ترک منزل توسط ایشان الزام به تمکین خانمم را از دادگاه گرفته ام ، حال و پس از گذشت یک سال از ترک منزل توسط ایشان چون بنده راضی به طلاق نشده ام با طرح شکایت کیفری از بنده شاکی هستند که با شماره ای ناشناس و با گوشی که قبلا سیم کارت بنده بر روی آن فعال بوده در فضای مجازی واتساپ به ایشان فحاشی نموده ام ، ذکر این موضوع که بنده گوشی همراه خود را برای به فروش رساندن در نزد موبایل فروشی گذاشته و پس از اینکه موبایل فروش گوشی بنده را به یکی فروخته اما چون آن شخص خریدار از گوشی راضی نبوده و مجددا گوشی را برگردانده و پس از آن مجددا از آن استفاده نموده ام لازم است حال با توجه به اینکه گویا بنده در زمانی که گوشی ام را برای فروش گذاشته ام شماره هایی را که در حافظه گوشی بوده را پاک ننموده ام و پس از آن خریدار در یک روز که گوشی در نزدش بوده از آن سواستفاده نموده و پیام هایی را برای همسرم ارسال نموده است آیا با این وجود و بیان این واقعیت ممکن است دادگاه حکم به محکومیت بنده را صادر نماید و آیا اصلا اگر ایشان با فریب دادگاه موفق به گرفتن حکم محکومیت علیه بنده شوند آن زمان محکمه می تواند به استناد چنین حکمی حتی در صورت راضی نشدن بنده به طلاق ایشان را طلاق دهد ؟

  1. با سلام خدمت مخاطب گرامی با توجه به حق مسکن که از تکالیف مرد میباشد و خانم مکلف به تمکین برای زوج جهت این موضوع است حق مخالفت نداشته واز این جهت الزامی از طرف خانواده برای زوج نبوده مگر حق مسکن که زوجه آن را جز شروط قرار داده باشد و دلیلی برای عدم تمکین نبوده و حق خروج بدون اذن زوج را نداشته و چنانچه به اختلاف کشیده شود و زوج با عنوان کردن حقوق خود میتواند برای حل مساله به دادگاه خانواده جهت مصالحه مراجعه نمایند

 3. سلام ببخشید برای زوجه با وجود داشتن حق طلاق بلاعزل سریعترین راه برای طلاق اقدام از کدوم مرکز ممکنه؟آیا از طریق دفتر ثبت اسناد یا دفترخونه ای که عقد کرده بودیم ممکنه؟چون ثبتنام از طریق سامانه طلاق برای چندماه دیگه وقت میدن و من الان نزدیک به ۷ماهه منتظرم و وقت ها جابجا میشن بدون نتیجه

  1. سلام دوست عزیز
   خیر. در حال حاضر تنها راه ، همان ثبت نام از طریق سامانه است.

 4. سلام
  خسته نباشید
  بنده ۱۵ ماه پیش با خانومی ازدواج کردم ک باکره نبودند، بنده اطلاع ازین مورد داشتم اما بخاطر حفظ آبرو ایشون این مطلبو به هیچکس نگفتم. اما الان همسر بنده درخواست طلاق دادند و تمام مهر خودش رو مطالبه کرده و ادعا کرده که بکارت خودش رو تو دورتن عقد با من از دست داده ، لازمه بگم ک ما هنوز مستقل نشدیم و فقط در دوران عقد هستیم ، ایا من میتونم ثابت کنم ک این خانوم قبل از ازدواج با من باکره نبوده و وضعیت طلاقو مهر چطور میشه!

  1. سلام دوست عزیز
   اگر در طول این مدت ، شما رابطه ای با همسر خود نداشته اید، میتوانید به جهت فریب در نکاح، نسبت به فسخ نکاح اقدام کنید که در صورت فسخ نکاح، مهریه به خانم تعلق نمی گیرد.

 5. سلام،من و همسرم سال ۹۴ با هم ازدواج کردیم،طی این چند سال بیشتر باهم مشاجره داشتیم تا زندگی.میگه کم حرف میزنی، از خوبی های من پیش خانوادت صحبت نمیکنی.کلا تو هر کاری دوست داره حرف حرف خودش باشه،از صبح تا عصر سرکارم، عصرهم که میام خونه ، کارهای خونه رو هم باید کمکش کنم.
  خیلی خسته شدم از این زندگی، کلا امیدی به ادامه این زندگی ندارم،میخوام درخواست طلاق بدم.میخوام برای رهایی از این وضعیت از شما مشاوره بگیرم.

  1. سلام دوست عزیز
   بهترین راه، توافق در طلاق است ، زیرا در طلاق توسط مرد که علت موجهی وجود نداشته باشد باید کلیه حقوق مالی خانم از قبیل مهریه و نفقه و … بصورت نقد پرداخت شود.

 6. سلام من خانمی هستم که ۱۱ ماهه زندگی مشترک تشکیل دادم سه سال هم نامزد بودم همیشه مشکل داشتیم خیلی ولی بعد عروسی بهتر نشد که بدتر شد، نفقه نمیده، رفیق باز هست، اعتیاد به قرص داره، قرص پخش میکنه، بداخلاق و بددهن هست خیلی بهم توهین و بی احترامی میکنه از همه مهمتر خودش هیچ اختیاری نداره نه اختیار زندگیش نه کارای شخصیش همه چیزو خانوادش انجام میده نه حتا تلاشی واسه زندگیش میکنه اصلا عین خیالشم نیس من گفتم طلاق راضی نشد من حاضر شدم همه چیو ببخشم فقط طلاقم بده اما بهونه الکی میاره میخام برم از طریق قانون اقدام کنم که هم مهریه و هم نفقه رو بتونم بگیرم هم طلاق، لطفا منو راهنمایی کنین

  1. با‌سلام. اینکه‌ مهریه ‌و نفقه‌ حقوق‌ مالی‌ زن‌ هستند‌ و هر‌ زمان‌ که‌ صیغه عقد‌ جاری ‌شود‌ می تواند‌ مطالبه‌ کند که‌ با در نظر گرفتن ‌ موقعیت‌ مالی‌ مرد‌ محاسبه‌ می شود‌ ولی‌ برای‌ طلاق‌ باید‌ یکی‌ از‌ شرایط‌ چندگانه‌ طلاق‌ از جمله‌ اعتیاد ، سوء رفتار‌‌ ، ضرب‌ و شتم‌‌‌ و غیره‌ که‌ باید‌ هر کدام‌ از موارد‌ اثبات‌‌ هم‌ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − شش =