18
وکیل تلفنی 24 ساعته

وکیل تلفنی رایگان ۲۴ ساعته | شماره وکیل تلفنی ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۵

تلفن ثابت و گوشی موبایل به عنوان متداول ترین وسایل ارتباط عمومی، نقش بسزایی در گسترش ارتباطات مردمی دارند، برخی از وکلا و موسسات حقوقی نیز با توجه به امکانات موجود و نیز برای رفع نیاز مردم در نقاط مختلف کشور، سیستم وکیل تلفنی رایگان ۲۴ ساعته را ابداع نموده، و خدمات مشاوره ای و وکالتی خود را از طریق تلفن ثابت و تماس با شماره وکیل تلفنی ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۵ و یا گوشی موبایل انجام می دهند.

خدمات وکیل تلفنی ۲۴ ساعته

شما برای بسیاری از مسائل حقوقی می توانید با وکیل تلفنی ۲۴ ساعته تماس گرفته و خدمات حقوقی بسیاری را دریافت نمایید، مشاوره تلفنی رایگان با وکیل دادگستری تمامی مسائل حقوقی و کیفری را شامل می شود که برخی از دعاوی حقوقی و قضایی در مقایسه با دیگر دعاوی موجود، شایع تر هستند و بسیاری از مردم سوالات بخصوصی در این زمینه ها دارند.

متداول ترین  موضوعات مورد بحث در مشاوره ها را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

 • مشاوره مهریه
 • نحوه محاسبه نفقه زن
 • حق طلاق زن
 • طلاق با عسرو حرج
 • حق طلاق زن
 • طلاق از طرف زن
 • طلاق از طرف مرد
 • مشاوره طلاق

بسیاری از افراد در مواجهه با چنین مسائلی مبادرت به دریافت اطلاعات حقوقی جامع ازطریق وکیل تلفنی می نمایند.

مشاوره طلاق توافقی با وکیل تلفنی رایگان

خود طلاق یک واقعیت اجتماعی و حقوقی ناخوشایند است، اما در سراسر جهان و متون فقهی و قانونی ایران به رسمیت شناخته شده و نمی توان فرد و یا افراد را از این حق محروم نمود.

طلاق دارای آثار خاص خود می‌باشد و با توجه به توافقات زوجین صورت می گیرد، یکی از گونه های طلاق، طلاق بائن است و برخلاف طلاق رجعی هرگز قابل رجوع نمی باشد.

برگشت زوجین به زندگی مشترک صرفا از طریق عقد نکاح مجدد فراهم شده و اغلب با چشم پوشی کردن حقوق زوجه در مقابل زوج همراه است.

آنچه که باعث مراجعه افراد به دفتر وکالت می شود، افزایش سرعت رسیدگی به پرونده و دریافت گواهی عدم امکان سازش است، اما امروزه امکان استفاده از خدمات مشاوره ای و وکالتی وکلا به صورت ارتباط آنلاین با وکیل تلفنی به راحتی ممکن است.

مشاوره مهریه با وکیل تلفنی رایگان

طرح یک دعوی حقوقی با عنوان مطالبه مهریه، چالش برانگیز ترین دعوی موجود در دادگاه خانواده است و زوجه به محض عقد نکاح صاحب تمام مهریه می گردد، اما در صورت عدم تمکین صرفا می تواند نیمی از مهریه را مطالبه نماید، مطالبه تمام مهریه مشروط به تمکین خاص از زوج می باشد.

با این حال فرهنگ ایرانی و عرف موجود مهریه را موکول به درخواست طلاق نموده و یا ابزار فشاری بر زوج برای طلاق زوجه قرار داده است و باید اعتراف کرد که در بسیاری از موارد یک ابزار موفق بوده است.

حق زوجه بر مهریه در مقابل حق الطلاق زوج قرار دارد، در بسیاری از موارد اعطای وکالت در طلاق به زوجه، با بذل مهریه همراه می گردد، اما بهتر است با دریافت مشاوره از وکیل تلفنی رایگان بدانید که هیچ چیز نمی تواند حق زن بر دریافت مهریه را خدشه دار نماید.

زنی که تمکین نمی کند، امور منزل را به انجام نمی رساند، به محکومیت های حقوقی و یا کیفری دچار شده است و یا حتی زنی که مشمول حکم زنای محصنه و سنگسار باشد، باز هم حق درخواست مهریه را دارد، مهریه حتی قابل انتقال از طریق ارث بوده و وراث وی می توانند آن را مطالبه نمایند.

مشاوره طلاق از طرف زوجه با وکیل تلفنی رایگان

این سوال بیشترین آمار موجود در میان سوالات مطرح شده در یک جلسه مشاوره حقوقی را به خود اختصاص داده است.

بسیاری از مردان در مواجهه با مسائل عدیده زندگی، به دنبال راهی جهت طلاق همسر خود بدون پرداخت مهریه هستند.

بهتر است این واقعیت را بیان نماییم که هیچ چیز نمی تواند حق زوجه بر مهریه را منحل کند و تنها شخصی که می تواند طلاق بدون مهریه را برای شما رقم بزند، زوجه است و از طریق بذل مهریه صورت می گیرد.

انحلال زندگی مشترک بدون مهریه در مواردی رخ می دهد که اصولا زندگی مشترک به صورت واقعی به وجود نیامده باشد.

عقد نکاحی که مشمول فسخ و بطلان واقع گردد، بدون مهریه منحل شده و به اتمام می رسد. اما باید دقت نمود که فسخ و بطلان در زمره طلاق قرار ندارند، و صرفا در ردیف آن قرار می گیرند.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی از شرایط فسخ و بطلان نکاح به مقالاتی که در این زمینه در سایت موجود است مراجعه و یا از طریق شماره های موجود در این سایت نسبت به مشاوره تلفنی رایگان با وکیل دادگستری اقدام نمایید.

درخواست مطالبه مهریه به نرخ روز و شکایت از همسر

مهریه انواع مختلفی دارد، متداول ترین نوع مهریه، مهریه عندالمطالبه است اما در موارد نادری شاهد مهریه های عندالاستطاعه نیز هستیم. با توجه به اینکه مهریه در یک سند کاملا رسمی و لازم الاجرا نگاشته می شود، علاوه بر مطالبه از طریق دادگاه خانواده، قابل وصول از طریق اداره ثبت نیز خواهد بود.

رسیدگی به دادخواست مهریه در دادگاه خانواده با سرعت کمتر و هزینه پایین تری همراه می باشد، اما رسیدگی به آن در اداره ثبت با سرعت بیشتری صورت می پذیرد و در عین حال به هزینه بیشتری نیز نیاز دارد، بیشتر وکلای حقوقی درخواست مطالبه مهریه از طریق اجرای ثبت را بهتر و موثرتر می دانند.

این شکایت باید در دادگاه کیفری محل اقامت زوج مطرح شود که در صورت نیاز جهت شرایط مطرح کردن این نوع درخواست مطالبه و جلوگیری از تضییع حقوق شما از سایت پیام مشاوره نسبت به دریافت مشاوره و راهنمایی با وکیل تلفنی رایگان ۲۴ ساعته استفاده نمایید.

مراحل طلاق به درخواست زوجه و حضانت فرزند چیست؟

این نوع طلاق سخت ترین نوع طلاق است که با توجه به درخواست از جانب زوجه مشمول زمان و رسیدگی بسیاری خواهد بود، چرا که طلاق در اختیار مرد بوده و زن در شرایط عادی حق درخواست طلاق را ندارد و میبایست حتما با تلفن ثابت نسبت به گرفتن شماره وکیل تلفنی ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۵ اقدام و از شرایط طلاق مطلع شوید.

با توجه به تضییع حقوق زن در بسیاری از موارد، قانونگذار ان کشور سعی در تدوین یک قانون حمایتی برای زن نمودند و مواد قانونی و شروط ضمن عقدی را در سند ازدواج گنجاندند تا حقوق زن را در زندگی مشترک افزایش دهدند.

شروط دوازده گانه سند ازدواج در صورت امضا توسط زوج و مواد قانونی شامل ماده ۱۰۲۹، ۱۱۲۹ و ۱۱۳۰ حق درخواست طلاق را با اثبات ادله قانونی به زن اعطا نموده است.

همچنین حضانت فرزندان در زمره مهترین آثار غیر مالی طلاق قرار دارد، در مقایسه با گذشته قوانین بهتر و مطلوب تری در این زمینه به تصویب رسیده است، حضانت فرزندان اعم از دختر و پسر تا سن هفت سالگی با مادر و از هفت سالگی تا سن بلوغ با پدر و یا جد پدری است. مشاوره تلفنی رایگان با وکیل دادگستری بهترین و سریعترین راه برای رسیدن به پاسخ سوالهای حقوقی شما می باشد که در تمامی ساعات و از هرشهری امکان تماس با تلفن ثابت را دارد. در صورت نداشتن تلفن ثابت حتما شرایط دریافت مشاوره و ارتباط با مشاورین و وکلای موسسه پیام مشاوره را در انتهای این مقاله مشاهده کنید.

سن بلوغ در دختران نه سال تمام و در پسران پانزده سال است، پس از رسیدن فرزندان به این سن، پرونده حضانت آن ها بسته شده و خود مشخص می نمایند  که قصد دارند با چه فردی زندگی کنند،  این قاعده کلی می تواند بنابر مصلحت طفل، تحت تاثیر ماده ۴۳ قانون حمایت از خانواده و یا ماده ۱۱۷۳ قانون مدنی واقع گردد.

نحوه شکایت از کلاهبردار با وکیل تلفنی رایگان

یکی از جرائم شایع در حوزه جرائم کیفری، جرم کلاهبرداری است که امروزه در دنیای واقعی و فضای مجازی صورت می گیرد، این جرم دارای ارکان قانونی، مادی و معنوی ویژه ای می‌باشد و باید توسط وکیل کلاهبرداری مورد بررسی همه جانبه قرار بگیرد.

بسیاری از جرائم به تصور عامه مردم در زمره جرم کلاهبرداری قرار دارند اما در واقع موضوعیت جداگانه ای داشته و عدم تنظیم یک شکواییه دقیق به طولانی شدن روند دادرسی می‌انجامد، بنابراین در صورت امکان شخصا به وکیل کلاهبرداری و یا مشاوره کلاهبرداری مراجعه نمایید.

اگر شرایط مراجعه به دفتر وکالت برای شما فراهم نیست و نیازمند به راهنمایی در خصوص مراحل، مدارک و هزینه های شکایت کلاهبرداری دارید، بهتر است از طریق وکیل تلفنی رایگان ۲۴ ساعته مشاوره لازم را دریافت کنید.

مزایای مشاوره با وکیل تلفنی رایگان چیست؟

وکالت با مزایای بسیاری برای موکل همراه است، با توجه به حجم ترافیک امروزی در سطح شهر، می توان گفت ابداع سیستم وکیل تلفنی می تواند یکی از بهترین راه های اخذ وکالت باشد.

ایجاب و قبول کردن امر وکالت دادن به وکیل از طریق تلفن امکان پذیر بوده و می توان بسیاری از امور روزمره زندگی را با یک تماس تلفنی به یک وکیل خبره سپرد.

این امر شما را از رفت و آمدهای کلافه کننده و مسائل روانی ناشی از آن معاف می‌کند و می توانید بدون صرف وقت در دادگاه ها و دادگستری ها، به امور شغلی، شخصی و خانوادگی خود بپردازید.

زمان تماس با وکیل تلفنی رایگان

در اغلب موارد وکلا در ساعاتی در طول روز و به‌ ویژه صبح و ظهر فعالیت دارند، البته ممکن است وکیل تلفنی مورد نظر شما به صورت شبانه روزی نیز فعالیت نماید، معمولا ساعات کاری وکیل تلفنی در وب سایت های معتبر موسسات حقوقی و یا برنامه کاری رسمی آنان اعلام می شود و به اطلاع دیگران می رسد.

علاوه بر مشاوره تلفنی، خدمات مدرن دیگری نیز از جانب موسسات حقوقی ارائه می شود، در این زمینه می توان به مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی شبانه روزی اشاره کرد.

جهت دریافت خدمات حقوقی می توانید شماره وکیل تلفنی را در پایین همین مقاله مشاهده و از مزایای وکیل تلفنی رایگان ۲۴ ساعته بهره مند گردید.

شماره وکیل تلفنی رایگان

مرکز مشاوره حقوقی « پیام مشاور » با استفاده از بهترین و مجرب ترین کارشناسان و وکلای دادگستری این افتخار را دارد که مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی را برای خدمت به هموطنان عزیز ارائه نماید.

مردم شریف ایران می توانند جهت ارتباط با ما از سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۴۵ از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پیش شماره از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب تماس گرفته و مشکلات حقوقی، قضایی، خانوادگی، خود را مطرح کرده و بصورت فوری پاسخ خود را از ما دریافت نمایند.

در صورت نداشتن تلفن ثابت برای پرداخت هزینه مشاوره می‌توانید با موبایل لطفا با شماره ۰۹۹۸۱۱۶۵۸۵۸ تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

 • ۱۰ دقیقه مشاوره با موبایل ۵۰.۰۰۰ تومان
 • ۲۰ دقیقه مشاوره با موبایل ۸۰.۰۰۰ تومان
 • ۳۰ دقیقه مشاوره با موبایل ۱۰۰.۰۰۰ تومان
 • ۶۰ دقیقه مشاوره با موبایل ۱۶۰.۰۰۰ تومان

پس از پرداخت هزینه مشاوره فیش واریزی به همراه موضوع مشاوره را به شماره موبایل ۰۹۹۸۱۱۶۵۸۵۸ در برنامه واتس اپ ارسال کنید، پس از این کار حداکثر پس از ۲۰ دقیقه موضوع مشکل شما برای شماره موبایل وکیل مربوطه پیامک خواهد شد و شما میتوانید با وکیل تلفنی تماس گرفته و مشاوره و راهنمایی خودتان را دریافت کنید.

شماره وکیل تلفنی رایگان در شهرهای ایران

مشاوره حقوقی تلفنیوکیل تلفنی رایگان ۲۴ ساعته مشهد، اصفهان، تهران، کرج، تبریز، شیراز، سنندج، اصفهان، اهواز، البرز، ارومیه، اراک، اردبیل، بندرعباس، پاکدشت، پیروزی، پاسداران، پارس آباد، جیرفت، چالوس، رشت، زاهدان، گیلان، قم، آمل، همدان، گلستان، سمنان، یزد، کرمان، هرمزگان، فارس، خوزستان، لرستان، کردستان، کرمانشاه، قزوین، آذربایجان، بوشهر، مازندران، خراسان رضوی،

guest
18 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Maryam

سلام من دختر ۲۷ ساله مجرد تحصیلات سیکل و ۳ ساله پدرم منو انداخته بیرون و نفقه ۳۰۰ هزارتومن دریافت میکنم الان جای برای ماندن ندارم و این مقدار پول هم برای من کافی نیست و دوباره میتونن برای نفقه بیشتر شکایت کنم و برای مسکن

مریم

سلام آقای وکیل من مشکل دارم اگه میشه کمک کنید چطور با شما تماس بگیرم؟

Elahe

سلام.ببخشید،میزان نفقه زن بعداز فوت همسر چقدر است؟

fst

سلام و وقت بخیر
در هنگام خرید فیلم و سریال از سایت های قانونی فروش فیلم بسیاری از سایت ها ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده دریافت می کنند و سایت دیگری هم هست که این مالیات رو دریافت نمی کند و قیمت محصولات در این سایت پایین تر از سایت های مشابه هست . هر دو گروه این سایت ها هم نماد الکترونیک دارند و ادعا می کنند که قانونی کار می کنند.
سوال من اینکه آیا فروش محصولات فرهنگی معاف از مالیات هست و سایت هایی که این مبلغ رو دریافت می کنند به صورت غیر قانونی این کار رو انجام می دهند یا دریافت مالیات برای فروش محصولات فرهنگی اختیاری است؟ و اگر اجباری ست چطور یک سایت می تواند این مبلغ رو دریافت نکند و همچنان قانونی کار کند؟
و سوال دیگری که دارم اینکه چطور یک فیلم ایرانی در سایت های مختلف با قیمت های متفاوت فروش می رود؟ یعنی بعضی سایت ها گران فروشی می کنند و قیمت پایین تر درست هست؟ یا …؟!
با تشکر

فاضلی

با سلام و خسته نباشید من یک ملک خریدم بدلیل مشکل خانوادگی فروشنده که همسرش میخواد طلاق بگیره من اطلاعی از این ماجرا نداشتم و این ملک و خریداری کردم حالا بدلیل فرار از دین آقای فروشنده از همسرش سند ملک و باطل کرده اند لطفا راهکاری برای اینکه سند برگردد به اسم من که خریدم باید چیکار کنم
با تشکر

سهیل

سلام
خسته نباشید ببخشید من قبلا با مرکز شما مشاوره داشتم و راضی بودم الان دوباره میخواستم با همون مشاور صحبت کنم چطور میتونم بفهمم با کدوم مشاور صحبت کردم چون واقعا به نتیجه رسیدم

محمد رضا

اگر گردن پدر شوهره پدر شوهر هم فوت کرده. الان مهریه گردن کیه ؟

محمد رضا

با سلام و عرض پوزش ببخشید زنی که شوهرش فوت کرده باشد و قیم فرزندانش است تکلیف مهریه اش چیست

الهام

من تلفن ثابت ندارم چطور میتونم مشاوره بگیرم