5
مشاوره تلفنی با موبایل

مشاوره تلفنی با موبایل

مرکز مشاور حقوقی تلفنی و آنلاین پیام مشاور به منظور دسترسی و راحت بودن مشاوره حقوقی برای هموطنان عزیز از سراسر کشور سیستم مشاوره تلفنی با موبایل و چت مشاوره راه اندازی کرده است.

مشاوره تلفنی با موبایل

هموطنانی که دسترسی به تلفن ثابت ندارند و از طریق موبایل می خواهید مشاوره با وکیل داشته باشند می توانند هزینه مشاوره را به حساب مرکز واریز کرده و از طریق موبایل با وکیل تلفنی رایگان 24 ساعته ، مشاوره حقوقی با موبایل داشته باشند.

بسته های مقرون به صرفه اقتصادی | مشاوره حقوقی تلفنی 

10 دقیقه مشاوره حقوقی 80/000 تومان

20 دقیقه مشاوره حقوقی 100/000 تومان

30 دقیقه مشاوره حقوقی 130/000 تومان

60 دقیقه مشاوره حقوقی 190/000 تومان

برای گرفتن مشاوره حقوقی با شماره  09981165858 تماس گرفته تا اپراتور شما را راهنمایی کند.

حداکثر 15 دقیقه بعد از واریز وجه مشاوره برای شما، شماره وکیل تلفنی پیامک خواهد شد و شما میتوانید مشاوره با وکیل را انجام دهید.

وکیل آنلاین چت 

 هموطنانی که خارج از کشور هستند و یا افرادی که تمایل دارند با وکیل چت آنلاین مشاوره حقوقی داشته باشند. میتوانند بعد از واریز وجه اعلام کنند که مشاوره با وکیل بصورت چت وات ساپ انجام شود.

هیچ اختلاف قیمت وکیل آنلاین چت با مشاوره تلفنی با موبایل وجود ندارد و شما میتوانید هر طوری که مایل بودید از بسته مشاوره خود استفاده کنید.

مزایای استفاده از مشاوره تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی سالهاست که در کشور رایج شده است. به دلیل اینکه افرادی به تلفن ثابت دسترسی ندارند تا با مشاوره حقوقی تلفنی 909 با شماره 2945 907 909 تماس بگیرند مشاوره تلفنی با موبایل  مزیت های دارد که عبارت است از :

 1. هزینه کم تر
 2. مشاوره سریع و راحت
 3. پرداخت حق مشاوره آسان
 4. مشاوره 24 ساعته
 5. در دسترس بودن وکیل تلفنی 
 6. انتخاب نوع مشاوره ( مشاوره تلفنی با موبایل – وکیل آنلاین چت )

ساعت کاری مرکز مشاوره حقوقی تلفنی پیام مشاور 

شما مردم عزیز هرگونه سوال و یا پیشنهاد در مورد مشاوره حقوقی همه روزه میتوانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب با شماره 09981165858 تماس گرفته تا اپراتور مرکز شما را راهنمایی کند.

مرکز مشاوره تلفنی “پیام مشاور” با کادری مجرب از بهترین وکلای کشور و کارشناسان حقوقی خوشحال خواهیم شد تا بتوانیم در کنار شما مردم عزیز پاسخگو سوالات حقوقی شما بزرگواران باشیم.

5 دیدگاه

5 دیدگاه در “مشاوره تلفنی با موبایل
 1. سلام وقت تون به خیر
  من ۱۱ سال بیشتر هست ازدواج کردم دو فرزند دارم بعد از یک سال و نیم از ازدواج مان به محض مستقل شدن و جدا شدن مکان زندگی مان از خانواده ش همسرم شروع به رفتارهایی و حرف هایی کرد که هر روز را بر من جهنم می کرد …با (((کلامش))) در شرایط مختلف روح من را آزار می داد…من یک طرفه تحمل کردم تا امسال که دوباره بعد از ۱۱ سال از تیرماه ۱۴۰۱ محبور به زندگی با مادرشوهرم و رفت و آمدهای پی در پی ۵ خواهر و برادرش شدم …دیگه تحمل کلامات ی ازار دهنده جلوی جمع را ندارم …
  کلمات همسرم را در حد و شأن شخصیت خود نمی بینم و برای همین بسیار شنیدنشان از سوی او به من فشار ذهنی می آورد
  می خواستم راهنمایی کنید چه طور به راحتی از ایشان جدا شوم؟ …البته طوری صحبت می کند که گویا خیلی کوتاه امده و بهتر شده و تغییر کرده و بیشتر از این نمی تواند از خود بگذرد …در حالی که ۱۱ سال از من و بچه هام گذشته و در مواقع حساس به جای کنار ما بودن کنار پدر و مادر و خواهرانش بوده..

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به اینکه حق طلاق با مرد میباشد شما باید دلایل قانع کننده ای برای صدور رای طلاق داشته باشید مثل اعتیاد ، عدم پرداخت نفقه و …. در غیر اینصورت با اجرا گذاشتن حقوق مالی خویش مثل مهریه و نفقه ،ایشون رو راضی کنید به طلاق.

 2. سلام آیا بازنشسته بیمه قالی بافی در زمان حیات میتواند مستمری خود رابه یکی از فرزندانش انتقال دهد

  1. سلام خیر

  2. با سلام و احترام
   با توجه به پرونده و پذیرش شرایط از سوی بیمه گذار و بیمه گر این امکان وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.