46
مشاوره حقوقی تلفنی 909

مشاوره حقوقی تلفنی 909 | مشاوره حقوقی تلفنی 909 تهران

سآیا شما می خواهید برای مسئله حقوقی خود با کسی مشورت کنید. ولی زمانی برای ملاقات حضوری ندارید؟ و یا اینکه وکیل مد نظر شما در شهر دیگری می باشد. مشاوره حقوقی تلفنی 909 و مشاوره حقوقی 909 تهران می تواند راه حل مشکل شما باشد.

در حالی که اکنون افراد بسیار زیادی نسبت به مسائل حقوقی خود سوالاتی دارند. ولی بسیاری از آنان نمی توانند به مشاوره حقوقی حضوری دسترسی داشته باشند . زیرا زندگی پر مشغله یا مسافت و یا زمان محدود و یا هزینه مشاوره حضوری بسیار بالا دارد.

اما از آنجایی که روش ها و راه های مشاوره در کنار پیشرفت‌های فناوری در حال تکامل است. اکنون دسترسی به وکیل تلفنی رایگان 24 ساعته از طریق تلفن یا آنلاین آسان‌تر می باشد. و همچنین که مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی می تواند به اندازه مشاوره حضوری موثر باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی 909 

امروزه به لطف وجود اینترنت اکثر امور روزمره راحت تر از قبل امکان پذیر است. که در این خصوص مشاوره  حقوقی تلفنی 909 تهران و مشاوره حقوقی تلفنی 909 کل کشور برای ارائه خدمات آسان در نظر گرفته شده است. همانطور که می دانید مسائل بسیاری در زمینه های حقوقی وجود دارد که تنها با یک جلسه و یک تماس تلفنی می توان با وکیل خود مشورت کرد.

در این خصوص نیازی به خالی کردن زمان برای رفتن به دفتر وکیل و یا حتی هماهنگی های قبلی جهت مراجعه نخواهد بود. مشاوره حقوقی تلفنی زمانی بیشترین سود را برای شما دارد که شما می خواهید از تجربه و دانش وکیل با تجربه و با سوادی استفاده کنید که آن فرد در شهر و یا حتی استان محل اقامت شما نیست.

و اینجا است که استفاده از مشاوره تلفنی نه تنها شما را از دانش و تخصص وکیل حرفه ای محروم نمی کند، بلکه می توانید به راحتی از اطلاعاتشان استفاده کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی 909 در مرکز پیام مشاور

مرکز مشاوره حقوقی تلفنی پیام مشاور به منظور ارائه خدمات حقوقی با کیفیت به دلیل حساسیت بالایی که در مسائل حقوقی است. از بهترین وکلا جهت حمایت از حقوق مشتریان خود استفاده می کند.

به عبارتی احقاق حقوق افرادی که از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی پیام مشاور استفاده می کند. از اولویت های اصلی این مرکز می باشد. و همچنین از دیگر خدمات ما پاسخگویی سریع در وبسایت مجموعه است که مشاوره حقوقی رایگان می باشد. به این صورت که در قسمت دیدگاه سایت سوال حقوقی خود را بپرسید. و حداکثر ۱۲ ساعت آینده پاسخ سوال شما در سایت درج خواهد شد.

 امروزه مسائل حقوقی کاملا تخصصی شده است. و هر موضوع حقوقی تخصص و دانش با جزئیات خاص خود را دارد. مرکز مشاوره حقوقی تلفنی پیام مشاور هم بدین امر توجه داشته و سعی دارد. با استفاده از وکلای متخصص در زمینه های متفاوت، با مشاوره های تخصصی خود در زمینه های متفاوت از حقوق شما دفاع کند. یا حتی شما را با کوچکترین مسائل حقوقی پرونده تان برای تصمیم گیری بهتر جهت احقاق حق خود آشنا کند.

خدمات مشاوره حقوقی ما در تمامی زمینه ها کیفری، حقوقی، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره ملکی، ثبتی، چک و سفته و کلیه موضوعات مرتبط مشاوره دعاوی خانواده : مشاوره طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، ارث، دیه و …می باشد.

مزایای استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی برای آن دسته از مشتریانی است که نیاز به کمک و مشورت دارند. اما مایل هستند تا ناشناس باشند و رو در رو با وکیل صحبت نکنند. به علاوه افرادی که مشغله کاری زیادی دارند. و زمانی برای رفت و آمد ندارند. گزینه ی مناسبی می باشد.

بنابراین افراد می توانند به سادگی با دفتر شرکت تماس بگیرند. تا یک مشاوره حقوقی تلفنی ترتیب دهند. که طی آن یک متخصص به سؤالات آنها پاسخ دهد. آنها را در حل چالش هایحقوقی راهنمایی کند.علاوه بر مزایای مشاوره حقوقی تلفنی که در بالا اشاره مختصری به آن شد، دیگر موارد عبارتند از:

 1. صرفه جویی در زمان.
 2. صرفه جویی در هزینه رفت و آمد و قرار ملاقات.
 3. امکان استفاده از خدمات حقوقی صرفا با تلفن خود حتی در خانه.
 4. ناشناس بودن برای افرادی که تمایل به افشای هویت خود ندارند.
 5. دسترسی به وکلای خبره ای که در شهر و استان دیگری اقامت دارند.

بنابراین مشاوره تلفنی ابزار قدرتمندی است که به شما کمک می کند تا خیلی سریع و آسان به مسائل زندگی خود برسید.

مشاوره حقوقی تلفنی 909  چیست؟

شاید برایتان سوال باشد که مشاوره حقوقی تلفنی 909 چیست و چه تفاوتی با مشاوره تلفنی دارد. در واقع تلفن هوشمند سامانه هوشمندی است که برای ارائه خدمات مشاوره ای برای شرکت ها کاربرد دارد. که به دلیل امکاناتی که به مراکز مشاوره می دهند، آنان می تواند سرویس مشاوره تلفنی بهتری به مراجعین خود دهند.

اصولا شرکت هایی که کیفیت ارائه مشاوره تلفنی برایشان مهم می باشد، همچون مجموعه ما، از این سامانه برای مشاوره های تلفنی خود استفاده می کنند. که البته برای این مزیت، هزینه اضافه ای از مراجعین عزیز در برابر ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی هوشمند لحاظ نخواهد شد.

برای مراجعین نحوه استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی مثل مشاوره تلفنی خواهد بود و هیچ تفاوتی با آن نخواهد داشت. شماره ای است که شرکت معرفی می کند که با آن تمامی امور مشاوره انجام می شود.


پیشنهاد می شود از صفحه ” مشاوره خانواده تلفنی ” دیدن کنید.


تماس با مرکز مشاوره حقوقی آنلاین فوری

 این تنها برای مرکز مخابرات است که این سامانه را تهیه و راه اندازی نموده و در اختیار افراد قرار دهد. این روش به راحتی همچون تماس تلفنی خواهد بود و هیچ پیچیدگی برای استفاده برای مراجع ندارد.

برای تماس با وکیل تلفنی 24 ساعته می توانید با تلفن ثابت با شماره 2945 907 909 بدون گرفتن کد و صفر همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب با مرکز مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین پیام مشاور تماس بگیرید.

به راحتی با یک تماس آگاهانه سوال حقوقی خود را بپرسید. و در کم ترین زمان ممکن پاسخ خود را از وکیل تلفنی دریافت کنید.

مشاوره حقوقی تلفنی 909 تهران

بنابراین با استفاده از امکاناتی که تکنولوژی در اختیار ما برای زندگی راحت تر قرار داده است. می توان به آسانی به تمامی امور در زندگی خود رسید. رشد سریع تکنولوژی روش های سنتی را به مرور زمان تغییر داده است. که با شرایط جدیدی که در کشورها به وجود آمده است، تمامی خدمات از طریق راه های آسان تر و از راه دور ارائه می شود.

این امر برای مشتریان و مراجعین عزیز هزینه های زیادی را کاهش داده است. همانطور که در بالا اشاره شد، استفاده از این امکانات مزایایی را برای شما به ارمغان دارد.

که مجموعه ما می تواند برای حل مسائل حقوقی شما با بهترین کیفیت و همچنین از طریق آسان ترین راه شما را تا رسیدن به مقصد همراهی کند.

مشاوره حقوقی تلفنی

46 دیدگاه

46 دیدگاه در “مشاوره حقوقی تلفنی 909 | مشاوره حقوقی تلفنی 909 تهران
 1. سایت خوب با مقالاتی بسیار بی نظیری دارین

 2. سلام من بیماری ام اس دارم همسر بعدازدواج متوجه شد واینکه ب تمام کارها میرسم و عادی زندگی میکنم بهم مهریه تعلق میگیره؟

  1. با سلام و احترام
   بله دوست عزیز اگر در تامین نیازهای زندگی به عنوان یک زن (مثل تامین نیاز جنسی همسر و قدرت باروری) مشکلی ندارید، مهریه به شما تعلق می گیرد.

 3. سلام، روزتون به خیر
  برای شکایت کردن از یکی از اعضای خانوادهد که به صورت مکرر تهدید به قتل میکنه،
  چه وکیلی باید گرفته بشه؟
  در شهر اهواز زندگی میکنم
  لطفا همینجا پاسخ بدین، ممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز برای اینکه به نتیجه بهتری برسید به وکلایی که در امور کیفری تخصص دارند مراجعه بفرمایید.

 4. سلام، خسته نباشید ، ماشین بنده سرقت شده ، خودم به دلیل مشکل جسمانی نمیتوانم پیگیری کنم میخواهم به برادرم وکالت بدهم که بتواند پیگیر کارهای ماشین شود ، همسر برادرم روی مهریه اش اقدام کرده است،آیا میتواند با وجود وکالتی که من به برادرم میدهم ،ماشین من را توقیف کند؟ اگر نه، ممنون میشوم راهنمایی کنید که چه وکالتی به برادرم بدهم که اگر ماشین در هر شهرستانی پیدا شد برادرم به راحتی بتواند پیگیر شود و نیازی به من نباشد

  1. سلام دوست عزیز
   برادر شما فقط در امور اداری میتواند وکیل شما باشد ولی در امور قضایی(دادگاه) حتما باید وکیل دادگستری بگیرید، و همسر برادر شما نمیتواند در خصوص خودرو شما ادعایی داشته باشد.

  2. سلام
   برادر شما فقط در امور اداری میتواند وکیل شما باشد ولی در امور قضایی(دادگاه) حتما باید وکیل دادگستری بگیرید و همسر برادر شما نمیتواند در خصوص خودرو شما ادعایی داشته باشد.

 5. سلام، وقتتون بخیر؛
  آیا با اثبات اینکه شوهر دچار اختلال شخصیت(منفعل-مهاجم) هست میشه ازش جدا شد؟

  1. سلام تشخیص شدت بیماری با پزشک قانونی است و در صورت تایید پزشک قانونی قاضی رای طلاق را صادر مینماید.

 6. با سلام و عرض ادب
  پرونده ای داریم مربوط به ۴ سال پیش که مطالبه مهریه (سکه) هست و ما درخواست اعسار دادیم که موافقت شد و قرار شد سالی یک سکه پرداخت کنیم که ما ۳ سکه پیش قسط و سکه سال اول هم پرداخت کردیم لیکن الان ۲ سکه عقب افتاده مربوط به ۲ سال گذشته داریم که ندادیم و الان تو روند پرونده که توی اجرای احکام مدنی هستش بعد از ۲ سال اومده ” قرار قرار اعدادی” صادر شد و قرار نیابت قضایی به شماره … صادر گردید (با این توضیح که محکوم له و محکوم علیه تو ۲ شهر مختلف هستن)
  الان خواستم بدونم آیا این قرار قرار اعدادی میتونه حکم جلب محکوم علیه بابت عدم پرداخت اون ۲ سکه عقب افتاده باشه که به مرجع نیابت ارسال شده و یا اینکه خیر قرار قرار اعدادی حکم جلب نیست و اگر حکم جلب نیست پس چی میتونه باشه که به مرجع نیابت ارسال شده
  پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاسگزارم

  1. سلام
   وقتی به شما اطلاع داده میشود که قرار قرار اعدادی صادر شد یعنی صادر کردن اجازه تحقیقات مربوط به پرونده شما از جمله تحقیقات محلی، بررسی محل و هرگونه تحقیقاتی که قاضی برای تکمیل پرونده نیاز دارد. و قرار اعدادی در اجرای احکام بابت عدم پرداخت مهریه همان حکم جلب است.

 7. سلام‌ما تو روستا زندگی میکنیم یه حیاط با چند تا خونه همراه عموم اینا الان میخوایم تقسیم کنیم عموم اینا بیست ساله که نبودن تازه چند ساله اومدن الان با ما دعوا میکنن میخوان خونه ها رو تقسیم کنن خونه ی ما بالای حیاطه ما میتونیم وقتی که کارشناس اومد برای تقسیم بگیم بالای حیاط برای ما باشه؟ یا شانسی برای هرکی کجا افتاد اونجا میشه؟

  1. با سلام و احترام
   خیر دوست عزیز خونه روستایی چون مشاعی هست، تقسیم یا باید توافقی باشد یا با نظر کارشناس.

 8. سلام وقت بخیر
  من تک دختر خانواده هستم و ۳ برادر دارم پدر و مادرم میخواهند تمام اموالشان بعد از فوت تقسیم بر ۴ بسه .
  باید وصیت نامه بنویسند ؟ ایا وصیتنامه بعد از فوت اعتبار دارد لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام وقت شما بخیر
   هر شخص تا یک سوم اموال خویش را میتواند به نفع هر شخصی که بخواهد وصیت نماید. بهتر است که این وصیت در دفترخانه اسناد رسمی تنظیم گردد تا از صحت آن اطمینان داشته باشید.

 9. سلام
  بعلت بدهی مهریه حساب من مسدود شده
  آیا اگر حساب مشترکی بنام خودم و فرزندم که زیر ۱۸ سال دارد افتتاح کنم باز هم شاکی میتواند این حساب مشترک را مسدود کند یا خیر؟

  1. سلام بله حساب مشترک قابل توقیف و برداشت می باشد.

 10. سلام
  من ۲ ماهه که با همسرم اختلاف داریم وخونه پدرمم
  خونه میخواستیم بخریم که میخواست به نام پدرش کنه که من نزاشتم
  پیام بهم داده که اره طلاقت میدم من تورو نمیخوام

  بنظرتون این پیاما تاثیر داره تو دادگاه
  شوهرم از خونه بیرونم کرده

  1. سلام دوست عزیز
   بله فقط در دریافت نفقه ی مدتی که در منزل نیستید و تا زمانی که از شما نخواهد به منزل باز گردید ، به شما کمک میکند.

 11. سلام و عرض ادب
  بنده اهل افغانستان و متولد ایران، ۲۰ سال دارم. آیا امکان دریافت شناسنامه ایرانی برای من وجود دارد؟

  1. سلام، با توجه به اینکه شما متولد ایران هستید و 20 سال دارید طبق قانون ثبت احوال ایران درخواست تابعیت و صدور شناسنامه ایرانی را داشته باشید.

 12. با سلام، زمینی چندین سال پیش خریداری کردم که چندین دست چرخیده، الان که میخوام بفروشم املاک قولنامه های تک تک این چندین فروشنده را خواسته زمانی که من خریدم همه وکالت ها بود و قولنامه نداشت اینها، و بنگاهی که ازش خریدم کیگه آن زمان همه وکالتی بوده الان همه قولنامه میخوان، سوالی که دارم 1- آیا حقیقت دارد و من برای فروش به مشکل میخورم… 2- آیا میتونم الان با نفر اول قولنامه بنویسم و بعد هم وکالت انجام بزند، که نفرات وسط هیچ شود 3- اگر سند آنرا بگیرم بازم به نفرات وسط کاری دارند … و بازم الزام قولنامه ها باشند. ممنونم از شما

  1. سلام، مخاطب گرامی با توجه به ترتیب ایادی ( دست به دست چرخیدن) ملک چون احراز سلامت این انتقال ها باید برای فرد خریدار جدید و مشاور املاک احراز شود این نو حساسیت کانلا به جا و طبیعی بوده چرا که اگر افرادی در بین فروشنده اول و خریدار آخر ( ادعایی برشما یا حتی دادگاه ) مطرح نمایند مشکلاتی در جهت فروش و انتقال ملک به وجود و این مشکلات ( باعث تراکم پرونده و تعداد ادعای خواهان بالا رفته و به همین دلیل بر شما لازم است که در صورت عدم دسترسی از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نسبت به اعلام و اظهار در روزنامه رسمی کثیرالانتشار اقدام به اطلاع رسانی نموده تا با استناد به آن نوع انتقال شما بدون این افراد موجه شده و از نظر قانونی کاملا درایت حقوقی (املاک) نسبت به انتقال و فروش ملک قولنامه ای نتیجه حاصل گردد.

 13. سلام با یه فردی تماس گرفتم براتون زیارتی مشهد یه شماره کارت داد پول ریختم شمارشو خاموش کردکارت مال یه مغازه دار بود الان شکایت کردم حساب اون کارت مسدود کرده بنظر شما دادگاه حق بمن میده

  1. سلام دوست عزیز
   بله شما براحتی میتوانید وجه واریزی رو مسترد نمایید.

 14. سلام خسته نباشید من امروز واد خونه شدم شوهرم با یه خالم تو خونه دیدم ولی با لباس یه شاهد مرد هم دارم میتونم شکایت کنم اون خانوم دادگاهی کنم

  1. با سلام
   در خصوص زنا خیر ولی رابطه نامشروع مادون زنا می توانید علیه همسر و خانم طرح دعوا نمایید.

 15. سلام. آیا نداشتن فرزند تاثیر در گرفتن تعداد مهریه دارد ؟

  1. سلام خیر تاثیری ندارد ، مهریه جز دیون زوج است و تحت هر شرایطی باید پرداخت شود مگر زوجه به اختیار خویش ببخشد

 16. همسرم قصد داره سهم الارث خودشو قبل از تقسیم ترکه به من ببخشه . میخواستم بدونم باید چه وکالتی به من بده؟ و اینکه مبایعه نامه را باید در دفتر اسناد تنظیم کرد یا در بنگاه املاک؟

  1. با سلام.
   اگر این حق ایجاد شده باشد مالکیت سهم خود را به شما با وکالت رسمی اعلام و با داشتن ان شما در دفتر اسناد قابلیت مالکیت دارد.

  2. سلام همسرم ضامن وام همکارش شده . الان ۶ ماهه وام گیرنده فوت شده و وام هم بیمه نیست. و متوفی هیچ دارایی ندارد فقط یک مستمری دارد که به خانواده اش میدهند و یک سنوات خدمت که هنوز پرداخت نشده ایشان چند وام حدودا در حد ۲۵۰م گرفته اند . و خانواده ایشان جهت پرداخت اقساط همکاری نمیکنند و پاسخ تلفن نمیدهند الان ما چطور میتونیم حق خودمونو بگیریم و چطوری باید شکاریت کنیم

   1. سلام، شما می توانید با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی درخواست صدور موقت توقیف حقوق و مسدود نمودن حساب متوفی را از طریق دادگاه با گرفتن دستور کسری حقوق به میزان تعیین شده به مدت مورد نظر دادگاه تا تسویه کامل خواسته و هر گونه پرداختی را نسبت به ضمانت خود در این دوران دریافت نمایید.(البته این دین به دلیل اینکه فرد وام گیرنده فوت نموده تبدیل به حال شده و لذا قابلیت طرح دعوا وجود دارد).

 17. سلام .ایا میتونم از همسرم بابت اینکه خونه ای غیر از محل کارش در شهر دیگه ای ،برام کرایه کردن شکایت کنم؟

  1. سلام اگر همسر شما در یک شهر دیگر و شما در یک شهر دیگه بنحوی که اصلا یا در مدت زمان طولانی یکدیگر را نمی‌بینید میتوانید اظهارنامه ای مینی بر الزام به تعیین تکلیف برای ایشان بفرستید

 18. سلام
  ببخشید چطور میتونم اسم همسر اول رو از شناسنامه ام حذف کنم؟

  1. سلام
   در صورت دوشیزه بودن با رای دادگاه و مراجعه به پلیس +۱۰ در خواست تعویض شناسنامه و حذف نام همسر را بدهید. و در صورت دوشیزه نبودن تنها پس از ازدواج دوم میتوانید درخواست حذف نام همسر اول را بدهید

  2. سلام در پاسخ به اظهارنامه مبنی بر اینکه خانه فراهم است و طی ۴۸ساعت باید برید درحالی که من کلیدی اصلا ندارم و خونه هم اصلا وسایلی دراون نیست چه باید کرد

   1. شما میتوانید به آدرس اعلام شده در اظهارنامه مراجه نمائید و با پلیس 110 تماس گرفته تا نبودن اثاثیه در منزل و نداشتن کلید را صورتجلسه کنید و با آن صورتجلسه دادواست مطالبه نفقه را در دفاتر خدمات قضایی ثبت نمائید.

 19. سلام آیا بعد از طلاق میشه مهریه رو که بخشیدیم دوباره بگیریم؟

  1. سلام
   سوال شما نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص نوع طلاق و اینکه آیا مهر ابرا شده یا بذل، میباشد. و در کل در صورت بذل در طلاق رجعی در مدت عده میتوان رجوع کرد مشروط بر امکان رجوع توسط مرد.

   1. سلام وقت بخیر من با یه زن متهل دوست شدم همه چیزمو بالا کشیده حالا میگه من نمیتونم منم میگم به شوهرت میگم خودش هم باهام عکس داره پیام هاشو دارم ۲۰ سالمه ۱۰ ازم بزرگ تره اگه به شوهرش بگم میتونم کاری کنم

    1. با سلام و احترام
     دوست عزیز در خصوص اموال و مبالغی که به ایشان پرداخت یا منتقل نموده اید با طرح دعوا می توانید با اراه مدارک آن را پس بگیرید.

 20. سلام ببخشید برای صحبت با مشاورین شما باید از قبل وقت بگیرم

  1. سلام تماس با تلفن ثابت با شماره 9099072945 از طریق تلفن ثابت. در صورت نداشتن تلفن ثابت با شماره موبایل 09981165858 تماس گرفته تا اپراتور شما را راهنمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.