4
مشاوره حقوقی خانواده تلفنی

مشاوره حقوقی خانواده تلفنی

دلیل اهمیت مشاوره حقوقی خانواده تلفنی

با توجه به اهمیت خانواده و دعاوی مربوط به آن و تشریفات دست و پاگیر دادرسی و رعایت جنبه‌های اخلاقی و اجتماعی در رسیدگی به این گونه دعاوی، مشاوره حقوقی خانواده تلفنی فراهم شده است. تا بتوانید اطلاعات کامل در این مورد را کسب کنید.

در ایران از دیرباز در سازمان عدلیه نوین دادگاه های شرع برای رسیدگی به این دعاوی وجود داشت. اما امروزه نیازمند مشاوره تخصصی در این زمینه هستیم. تا با این تشریفات روبرو نباشیم که مشاوره حقوقی خانواده تلفنی می تواند در این زمینه ما را یاری کند.

ممکن است برخی از افراد از حمایت خانواده برخوردار نباشند. که آنان در جامعه بی پناه واقع می شوند. و در معرض فساد و تباهی و بیهودگی قرار می گیرند. همانطور که می دانید بسیاری از کودکانی که بدون خانواده بزرگ می‌شوند دارای کمبودهای عاطفی و اخلاقی فراوان هستند.

زن و مردی که از کانون گرم خانوادگی بی بهره باشند اغلب با فساد و مشکلات اخلاقی روبرو می‌شوند. پس بهتر است با کمک مشاوره حقوقی خانواده تلفنی از فروپاشی خانواده جلوگیری کنیم. در صورتی که نیاز به وکیل تلفنی رایگان دارید با ما تماس بگیرید تا تمامی مراحل را برایتان بازگو کنیم.

طلاق و اهمیت خانواده در ایران

در چندین سال گذشته با توجه به اهمیت خانواده در جامعه ایران و افزایش مواردی که منجر به اختلاف در میان اعضای خانواده می‌شود. این نوع خدمات  محبوبیت بسیاری در میان مردم یافته است. که در رابطه با خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و اجرت المثل راهنمایی های لازم را ارائه می کنند.

این راهنمایی ها هیچ کم و کاستی نسبت به مشاوره حقوقی خانواده حضوری ندارد. و در مقایسه با آن نیز هزینه کمتری را شامل می شود. و علاوه بر آن نیازی به آن نیست که شما در ترافیک های طولانی و شلوغی خیابان خود را به یک دفتر مشاوره حقوقی برای پاسخ به چندین سوال حقوقی رایج برسانید.

طلاق در مشاوره حقوقی خانواده تلفنی

همانطور که می دانیم به دلیل آن که ازدواج یک قرارداد مالی نمی باشد. و از طرفی دیگر تثبیت خانواده و محدود کردن موارد طلاق مورد نظر قانونگذار ایران بوده است. از این رو اختیاراتی که ممکن است شما در قراردادهای مالی و انحلال آن داشته باشید، در موارد طلاق نمی‌توانید از آنان استفاده کنید.

این محدودیت ها لزوم نیاز به یک مشاوره حقوقی خانواده تلفنی را دو چندان می کند. و برای افراد این امکان به وجود می‌آید که مبنای فسخ ازدواج یا  طلاق را به خوبی بشناسند. و بتوانند از راه درست با ضرر و زیان کمتری این موضوع را پیگیری کنند.

در تعریف کلی باید گفت که طلاق قطع رابطه زناشویی به حکم دادگاه می باشد. و در زمان حیات دو طرف از زوج ها طلاق به درخواست یکی از آنان و یا هر دو طرف امکان پذیر می باشد.

امروزه در حقوق ایران ممکن است به حکم دادگاه و یا حتی بدون دردسر و تشریفات خاصی انجام گیرد. که اگر شما نیز به دنبال انحلال نکاح بدون خسارت و مشکلات فراوان هستید. می توانید از مشاوره طلاق رایگان استفاده کنید بدون آنکه وقت و هزینه بسیاری را صرف کنید.

نفقه در مشاوره حقوقی خانواده تلفنینفقه در مشاوره حقوقی خانواده تلفنی

نفقه برای زن بر اساس قانون مدنی ایران آن است که احتیاجات مشکلات مالی زن به طور متعارف حل شود. و در این موضوع وضعیت مرد مد نظر نمی‌باشد. و ملاک عمل شرایط مالی زن است.

پس شوهر باید وسایل زندگی او را آن چنان که شان و وضع اجتماعی و خانوادگی او را اقتضا می کند فراهم کند. نفقه تکلیفی است که به صورت یکجانبه بر عهده مرد قرار داده شده است.  در حقوق ایران زن هیچگاه تکلیفی به عنوان نفقه دادن به شوهر خود ندارد.  طلب زن بابت نفقه در مقایسه با دیگر طلبکاران مرد ارجحیت دارد.

و در صورتی که مرد ورشکسته شود یا فوت کند طلب زن بر سایر بدهی های مرد مقدم می باشد. شاید سوال های مختلفی در ذهن شما در مورد نفقه و حق تقدم زن به وجود آید و یا حتی در زندگی روزمره تان با این مشکلات روبرو شده باشید. برای آنکه بتوانید از درست ترین راه با این مشکلات مقابله کنید و چاره ‌ای حقوقی برای آن پیدا کنید می توانید با مشاوره حقوقی خانواده تلفنی سریعاً اطلاعات لازم را در مورد آن کسب کنید.

مهریه در مشاوره حقوقی خانواده تلفنی

برخلاف آنچه که بسیاری از افراد در مورد مهریه زن تصور می کنند. تعیین مهریه به شرایط دلخواه زن مد نظر نمی باشد. بلکه شوهر باید قدرت بر تسلیم مهر داشته باشد.

وگرنه تعیین مهر درست نخواهد بود. و شما می‌توانید با مشاوره حقوقی خانواده تلفنی از تمام جزئیات آن اطلاعات کسب کنید.

در ضمن مهریه باید معلوم باشد یعنی نمی‌توان یکی از دو یا چند چیز را به عنوان مهریه برای زن قرار داد بلکه معلوم بودن مهر از لحاظ مقدار و جنس و وصف آن بسیار اهمیت دارد. برای تعیین مهریه و اطلاعات بیشتر در مورد تمام جنبه ها و آثار آن به مشاوره حقوقی خانواده تلفنی مراجعه کنید.

تکالیف مشترک زوجین با کمک مشاوره حقوقی خانواده تلفنیتکالیف مشترک زوجین با کمک مشاوره حقوقی خانواده تلفنی

حسن معاشرت یا خوش رفتاری زن و شوهر مرتبط به عادات و رسوم زندگی اجتماعی است. و بر مبنای آن در زمان ها و مکان های مختلف ممکن است تغییر کند.

به طور کلی باید گفت که حسن معاشرت ایجاب می‌کند که زن و شوهر با خوش‌رویی و مسالمت و صمیمیت با یکدیگر زندگی کنند. و از مجادله و ناسزاگویی و اهانت به یکدیگر بپرهیزند.

بنابراین برای ایجاد حسن معاشرت در یک زندگی مشترک زن مکلف است در خانه ای که مرد برای او تهیه کرده است زندگی کند. داشتن روابط جنسی به طور متعارف از لوازم حسن معاشرت می باشد. و همزمان که زن یا شوهر از آن امتناع کند یا بر خلاف وظیفه حسن معاشرت رفتار کند. شما می توانید با کمک از مشاوره حقوقی خانواده تلفنی راههای ضمانت اجرایی این مشکل با خبر شوید. و بر مبنای اصولی اقدام به حل مشکلات خود کنید.

توجه داشته باشید که زن و شوهر باید نسبت به یکدیگر وفادار باشند، بدین معنا که از برقراری رابطه نامشروع با دیگران بپرهیزند ، البته داشتن همسر دیگر برای مرد با رعایت مقررات منافاتی با وظیفه وفاداری ندارد و شما می توانید با مراجعه به مشاوره حقوقی خانواده تلفنی از مقررات دقیق آن که در قانون ذکر شده است آگاه شوید.

به راحتی به مشاوره حقوقی خانواده تلفنی مراجعه کنید

در زمانی زندگی میکنیم که هر روزه مشکلات حقوقی رو به افزایش هستند مشکلاتی مانند طلاق ، مهریه ، مسائل مربوط به خانواده ، نفقه و یا حتی اجرت المثل. ممکن است این مسائل در هر زمان و مکانی برای ما به وجود آیند و سریعاً احتیاج به کسب اطلاعات و گرفتن راهنمایی از یک متخصص در این زمینه باشیم اما نمی توانیم با توجه به محدودیت زمان و شلوغی خیابان ها به راحتی به مشاوره حقوقی حضوری مراجعه کنیم و هزینه را نیز نمی توانیم پرداخت کنیم بنابراین با صرف هزینه ای کمتر به راحتی و بدون داشتن محدودیت زمانی و مکانی می توانید از مشاوره حقوقی خانواده تلفنی بهره ببرید.

شماره مشاوره حقوقی تلفنی

4 دیدگاه

4 دیدگاه در “مشاوره حقوقی خانواده تلفنی
 1. سلام ، من یه مرد 46 ساله هستم و همسر من سه ماه پیش به یکباره و گرفتن وکیل درخواست طلاق کرد و تنها دلیلش کمبود عاطفی عنوان کرد و با بد رفتاریهایی که ازش دیدم نهایتا با این که قلبا راضی نبودم مجبور شدم که حق طلاق رو بصورت توافقی وکالت بدم بهش ، دیروز از طرف دفتر خدمات الکترونیک پیامکی برام اومد که پرونده ارجاع شده اونجا ، الان با توجه به اینکه دو فرزند دختر دارم پشیمون شدم ، میخوام بدونم راهی هست که جلوی طلاق رو بگیرم. متشکر میشم اگه جواب بدید.

  1. سلام دوست عزیز
   اگر وکالتنامه بصورت بلاعزل باشد شما نمیتوانید ایشان را عزل نمایید، ولی میتوانید در دادگاه حاضر شوید و بگویید وکالت را برای ادامه زندگی داده اید و رضایت در طلاق ندارید.

 2. سلام وقت بخیر من ۷ماه عقدم به نامزدم علاقه ندارم نامزدم اوایل خوب بود ولی کم کم همش دنبال بهونه بود و میخواست دعوا راه بندازه بین دوتامون حتی کارمون به طلاق رسید ولی نزاشتم هنوزم همونطورع چیکار کنم
  ایا طلتق بگیرم یا نه ؟؟ از رفتارش خسته شدم

  1. با سلام و احترام
   دوست عزیز طلاق آخرین راه است. بهتر است ه چند جلسه مشاوره زوج درمانی با همسرتئن داشته باشید و مشکلاتتون را حل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.