4

وکیل آنلاین تلفنی | وکیل خوب پایه یک دادگستری | پیام مشاور

اگر مشکل و یا حتی سوال حقوقی دارید وکیل خاصی مد نظرتان است. و آن وکیل حرفه ای در شهر و یا کشور شما نیست. به راحتی با راه کاری که در این مقاله به آن می پردازیم. که عبارت است از وکیل آنلاین تلفنی، وکیل خوب پایه یک دادگستری که در مرکز مشاوره حقوقی پیام مشاور تهیه و تنظیم شده است. دغدغه تان رفع می شود.

امروزه زندگی افراد با کمک اینترنت راحت تر از قبل می باشد. افراد به راحتی به خدمات متفاوتی در سرتاسر کشور دسترسی دارند. با رشد سریع تکنولوژی و ایجاد ابزارهای موثر تمامی کسب و کارها تغییر کرده است. 

در این میان مشاوره حقوقی هم تحت تاثیر اینترنت قرار گرفته و مرکز مشاوره حقوقی تلفنی پیام مشاور که هدفش ارائه خدمات مشاوره تلفنی بهتر است، از این امکانات جهت خدمت رسانی بهتر استفاده کرده است. بدین دلیل وکیل تلفنی رایگان ۲۴ ساعته بخش مهمی از خدمات مشاوره مجموعه ما می باشد.

 وکیل آنلاین چیست و چگونه می تواند به شما عزیزان در حل مسائل حقوقی تان کمک کند و چه مزایایی دارد را در این مقاله در ادامه توضیح می دهیم تا بهتر بتوانید برای انتخاب وکیل خوب پایه یک دادگستری اقدام کنید.

وکیل آنلاین تلفنی چیست؟

اینترنت دامنه ارائه خدمات را افزایش داده است . در چنین مواقعی که جلسات فیزیکی ممکن است ایمنی انسان را بخاطر شرایط کرونا به خطر بیندازند، باید به مشاوره تلفنی و آنلاین متوسل شد.

در مرکز مشاوره حقوقی تلفنی پیام مشاور ، برای ما مهم است که مخاطبین ما همچنان از مشاوره حقوقی درجه یک بهره مند شوند.

از طریق مشاوره حقوقی ما، صاحبان مشاغل و افراد خصوصی هم اکنون می توانند، با یک وکیل آنلاین یا کارشناس حقوقی ماهر به راحتی در خانه یا محل کار خود مشاوره کنند. ما برای ارائه مشاوره در مورد تمام مسائل مربوط به مسائل حقوقی و کیفری در دسترس هستیم .

همچنان به ارائه شکایات اداری، ارائه درخواست ها و تهیه پیش نویس فرم های قانونی کمک می کنیم. در اینجا برخی از خدماتی که می‌توانید از آن ‌در شرایط حاد کرونا در کشور استفاده کنید وکیل آنلاین تلفنی می باشد.

مزایا استفاده از وکیل آنلاین تلفنی در خصوص وکیل پایه یک دادگستری

استفاده از وکیل آنلاین تلفنی به شما این فرصت را میدهد تا اگر صاحب کسب و کار خود هستید. و زمان کافی برای گرفتن وقت جهت مشاوره حضوری ندارید. و یا حتی زمانی برای رفتن به دفتر وکالت ندارید، استفاده از وکیل آنلاین بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

ماندن در ترافیک مخصوصا در شهرهای شلوغی مثل تهران، رانندگی و یا حتی هزینه های رفت و آمد به دفتر وکالت موردی است که با استفاده از آن به راحتی قابل حل است.

یا حتی زمانی که مورد حقوقی اورژانسی برایتان پیش می آِید. و زمانی برای رفت و آمد ندارید. وکیل آنلاین در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی مشکلتان خواهد بود.

همچنین بعضی افراد در خصوص کسب اطلاعات حقوقی در مورد موضوع خاصی نمی خواهند که مستقیما مشاوره حقوقی دریافت کنند. به عبارتی نمی خواهند هویت آنان مشخص شود و به صورت ناشناس می خواهند از خدمات حقوقی و مشاوره استفاده کنند که وکیل آنلاین مشکل عدم افشای هویت آنان را رفع کرده است.

در خصوص هزینه های استفاده از آن نسبت به جلسات حضوری مشاوره، حق مشاوره کم هزینه تر خواهد بود. همچنین اگر هزینه زمانی، رفت و آمد را در نظر بگیریم، استفاده از وکیل آنلاین کم هزینه تر خواهد بود.

ویژگی های وکیل آنلاین از وکیل خوب پایه یک دادگستری

دفاتر وکالت و موسسات حقوقی بسیاری هستند که مشاوره حقوقی می دهند. اما اگر به دنبال یک مشاوره حقوقی خوب یا وکیل خوب هستید باید به موارد زیر توجه کنید.

چرا که هر مشاوره حقوقی را نمی‌توان موثر تلقی کرد. وکیل خوب وکیلی است که بتواند بدون آن که هزینه حق المشاوره را در نظر داشته باشد. همه ابعاد حقوقی پرونده را بررسی نماید تا بتواند موکل را بهترین روش راهنمایی کند. یک وکیل خوب همیشه و در همه جا در هر شرایطی در دسترس موکل خود می باشد.

چرا که موارد اورژانسی پیش می آید که باید سریعا وکیل مطلع شود. بنابراین باید دسترسی آسان به وکیل مقدور بوده و پاسخگو باشد. از دیگر موضوعات مربوط به وکیل خوب پایه یک دادگستری پیگیر بودن او در مورد مشاوره و پرونده های موکل خود می باشد.

زمانی که مسئولیتی را بر عهده می گیرد. تمامی مسائل مربوط به پرونده را پیگیری می کند تا تاخیری در فرآیند دادرسی پیش نیاید. در نظر گرفتن تمامی این مسائل است که وکیل خوب را از دیگران متمایز می کند.

مهم ترین مزیت استفاده از  وکیل آنلاین

مهم ترین مزیت این است که زمانی، افراد از وکلای حرفه ای در خصوص موضوع خاصی راهنمایی می خواهند که آن وکیل خاص در شهر، استان و یا حتی کشور شما نیست. به عبارتی فاصله مسافتی زیادی بین شما و، وکیل مورد نظرتان است که اینجا وکیل آنلاین می تواند به کمک شما آید.

البته در صورتی که موکل مورد نظر شما از خدمات وکیل آنلاین استفاده کند. به عبارت دیگر این تکنولوژی در مواقع حساس و ضروری و کاربردهای بسیاری دارد که در کنار آن افرادی که به خدمات حقوقی نیاز دارند به راحتی می توانند به وکیل خوب پایه یک دادگستری مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند.

ما برای دسترسی به وکیل مجرب در سراسر ایران این مانع را برطرف کردیم. چرا که مسائلی حقوقی دارای حساسیت ویژه ای بوده و تخصص خود را از جانب وکیل می خواهد.

همانطور که می دانید موضوعات متفاوتی در خصوص مسائل حقوقی بوده و سعی ما هم بر این بوده تا از متخصص ترین وکلا کشور در تمامی موارد در مجموعه خود گردآوری کنیم.

بنابراین وکیل خوب پایه یک دادگستری در زمینه ای خاص متخصص بوده اگرچه که بعضی از وکلا در تمامی موضوعات دارای تبحر بالایی می باشند.

حذف بعد مسافتی به شما اجازه می دهد تا از دانش و تخصص یک وکیل مجرب برای مسائل حقوقی خود استفاده کنید. حتی زمانی که در سفر هستید. این امکان دارد تا مسائل حقوقی تان را پیگیری کنید.

مخصوصا افرادی که دارای مشغله کاری زیادی هستند و زمانی برای ماندن در ترافیک و یا حتی سفر به یک شهر دیگر را ندارند. یک وکیل خوب از طریق خدمات وکیل آنلاین تلفنی می تواند مسئله حقوقیتان را به آسان ترین روش ممکن حل کند.

ویژگی های وکیل خوب پایه یک دادگستری در مرکز پیام مشاور

بارها شرایطی پیش آمده است که سریعا نیازمند مشاوره حقوقی آنلاین فوری بوده اید. که مرکز حقوقی پیام مشاور این امکان را فراهم نموده تا در مواقع اضطراری در کنار شما عزیزان باشد. و سریع ترین راه حل مسئله را در بحرانی ترین زمان را به شما ارائه کند.

 1. مشاوره در کوتاه ترین زمان برای حل مسئله حقوقی شما
 2. عدم نیاز به رفت و آمد به دفاتر مشاوران
 3. دسترسی به وکیل در زمان تعطیلات
 4. کاهش هزینه ها جانبی و اضافی
 5. استفاده از خدمات مشاور به صورت تمام وقت در هر مکان و زمانی
 6. بررسی مدارک از طریق ارسال آنلاین آن به وکیل
 7. حفظ سلامتی و ایمنی در شرایط بحرانی امروزه

مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته در مرکز پیام مشاور با استفاده از روش های متفاوتی می باشد که یکی از آنها وکیل آنلاین تلفنی می باشد که بصورت شبانه روزی میتوانید با استفاده از تلفن ثابت با شماره ۲۹۴۵ ۹۰۷ ۹۰۹ از سراسر کشور با ما در ارتباط باشید البته که سعی ما بر این است تا با استفاده از تکنولوژی های جدید مسیر را برای موکلین آسان تر کنیم.

اگر به تلفن ثابت دسترسی ندارید و میخواهید با موبایل مشاوره داشته باشید می توانید از خدمات مشاوره با موبایل استفاده کنید.

تماس با شماره موبایل ۰۹۹۸۱۱۶۵۸۵۸ که اپراتور پاسخگو شما خواهد بود. پس اعلام هزینه مشاوره به شما و پرداخت حق المشاوره شماره موبایل وکیل تلفنی برای شما ارسال خواهد شد. که میتوانید در کم ترین زمان ممکن با وکیل تلفنی ۲۴ ساعته مشاوره خود را انجام دهید.

وکیل آنلاین تلفنی در مرکز پیام مشاور

مرکز مشاوره حقوقی پیام مشاور جهت حمایت از احقاق حق عزیزانی که از خدماتش استفاده می کنند، سعی دارد تا خدمات بهتری را ارائه دهد.

بدین منظور برای راحتی ارباب رجوعش فرصت وکیل آنلاین را فراهم کرده است تا در سریع ترین زمان بدون فوت وقت بتوانید در خصوص مسائل حقوقی پرونده تان اطلاعات کسب و اقدام کنید.

به عبارتی احقاق حقوق افرادی که از خدمات مشاوره پیام مشاور استفاده می کند از اولویت های اصلی مرکز می باشد.

مرکز مشاوره حقوقی تلفنی پیام مشاور به منظور ارائه خدمات حقوقی با کیفیت به دلیل حساسیت بالایی که در مسائل حقوقی است، از بهترین وکلا جهت حمایت از حقوق مشتریان خود استفاده می کند.

همچنین از دیگر خدمات ما پاسخگویی سریع در وبسایت مجموعه است که مشاوره حقوقی رایگان می باشد. به این صورت که در قسمت دیدگاه سایت سوال حقوقی خود را بپرسید. و حداکثر ۱۲ ساعت آینده پاسخ سوال شما در سایت درج خواهد شد.

امروزه که مسائل حقوقی کاملا تخصصی و هر موضوع حقوقی، تخصص و دانش با جزئیات خاص خود را دارد، مرکز مشاوره حقوقی پیام مشاور هم به این امر توجه داشته و سعی دارد. با استفاده از وکلای متخصص در زمینه های متفاوت،با مشاوره های تخصصی خود در زمینه های متفاوت از حقوق شما دفاع کند. یا حتی شما را با کوچکترین مسائل حقوقی پرونده تان برای تصمیم گیری بهتر جهت احقاق حق خود آشنا کند.

خدمات مشاوره حقوقی ما در تمامی زمینه ها کیفری ، حقوقی ، مشاوره خانواده تلفنی ، مشاوره ملکی ، ثبتی ، چک و سفته و کلیه موضوعات مرتبط دیگر همچون مشاوره طلاق، ازدواج، مهریه، نفقه، اجرت المثل، ارث، دیه و … می باشد.

مشاوره حقوقی تلفنی

4 دیدگاه

4 دیدگاه در “وکیل آنلاین تلفنی | وکیل خوب پایه یک دادگستری | پیام مشاور
 1. وقت بخیر من بخاطر اعتیاد در کمپ بودم و بچه‌ام در کانون میباشد چون عقد یا صیغه نبودم و همسرم در زندان است چکار کنم تا بتوانم برای فرزند شناسنامه بگیرم و از بهزیستی تحویل بگیرم

  1. سلام دوست عزیز
   ابتدا باید دادخواست اثبات زوجیت را در دفاتر خدمات قضایی ثبت بفرمایید که باداشتن شهود بفرمایید که صیغه بودید. سپس نسبت به اخذ شناسنامه فرزند در دفاتر ثبت احوال اقدام نمایید.

 2. سلام وکیل محترم عبادات قبول پدر من یک پنجم از محصول چند قطعه زمینی رو وقف اطعام دادن در روز عاشورا به عزاداران سیدالشهدا فقط در روستای خودمان نموده نه جای دیگر ویکی از پسرانش را متولی قرار داده و گفته خانواده نسل به نسل ادامه بدن و به غیر واگذار نکنن حال شخصی آنهارا تصرف کرده و شکایت طرح کردیم وچون اداره اوقاف را طرف دعوا قرار نداده بودیم شکایت رد شد خواهشمند است پاسخ دهید که آیا این نوع وقف که وقف خاص هست و با تولیت خانواده انجام می شود ، مطابق قانون اداره اوقاف باید ورود کند یا خیر وحال که اداره اوقاف را در دادخواست آوردیم اگر اوقاف ورود نکند دادخواست رد می شود یا رسیدگی می شود

  1. سلام دوست عزیز
   بله نام اداره اوقاف باید در دادخواست ذکر گردد و عدم حضور اداره اوقاف مانع از رسیدگی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Eitaa